Serwis - naprawa wzmacniaczy audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa wzmacniaczy audio

Naprawiamy wszystkie wzmacniacze audio, wszystkich producentów. Jesteśmy w stanie wykonać naprawę zarówno sprzętu domowego, jak i wzmacniaczy najwyższej klasy, w tym równiez sprzętu lampowego, do którego napraw jesteśmy w szczególności przygotowani. Dysponujemy bardzo dobrym dostępem do podzespołów, w tym do lamp elektronowych. Każda nasza naprawa wiąże się z pełnym przeglądem serwisowanego sprzętu - szczególnie zwracamy uwagę na stan połączeń, lutów, kontaktów oraz kondycję kondensatorów elektrolitycznych. 

Każdy wzmacniacz przed wydaniem dokładnie osłuchujemy. Dowodzący serwisem jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. 

serwis marantz

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.