Serwis - Naprawa płyt winylowych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - Naprawa płyt winylowych

Skacząca igła może przestać być problemem – serwis nasz zajmuje się przywracaniem sprawności płytom winylowym, borykającym się z defektami ujawniającymi się przeskakującą igłą. Dokonujemy regeneracji uszkodzonych rowków płyty, nadając im właściwy kształt. Przy niewielkich uszkodzeniach możliwe jest całkowite zlikwidowanie wady, bez żadnych słyszalnych strat jakości.

Za defekt odpowiada zwykle zniekształcenie ścianki rowka, wypukłość powodująca przeskok igły. Niekiedy wada taka powstaje już na etapie produkcyjnym, niekiedy zdarza się w procesie użytkowania, a odpowiedzialne jest uszkodzenie mechaniczne (rysa) deformujące kształt rowka, czasem zalegające mikroskopijne drobiny, różnego pochodzenia pyłki, ciała obce.

Odradzamy samodzielne próby naprawy płyt – często kończą się poważniejszym uszkodzeniem nośnika, eliminującym z odsłuchu nagranie i czyniącym już serwisową interwencję bezcelową. Na forach internetowych poświęconych analogowym nośnikom można znaleźć wiele opisów tego typu zabiegów – przestrzegamy jednak, iż minimalizacja ryzyka uszkodzenia płyty wymaga zastosowania właściwego sprzętu i posiadania odpowiedniego doświadczenia w tego typu operacjach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.