Serwis - naprawa mikrofonów IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa mikrofonów

Naprawiamy mikrofony. Dysponujemy przygotowaniem zarówno w przypadku modeli popularnych, jak również szczególne przygotowanie do pracy z profesjonalnymi mikrofonami studyjnymi - w tym mikrofonami lampowymi. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z ogromnym doświadczeniem w pracy studyjnej, jedni z najlepszych eksperów w dziedzinie mikrofonów lampowych w Polsce i Europie. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w sprawie naprawy i konserwacji, renowacji mikrofonów. Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania. Dysponujemy doskonałym dostępem do podzespołów wymiennych, lamp elektronowych, kapsuł, elementów złącznych. 

Polecamy nasz artykuł o mikrofonach lampowych, prezentowany na witrynie iviter.pl: 

https://iviter.pl/tajemnice-lampowych-mikrofonow/

serwis mikrofonow

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.