Naprawa głośników i kolumn, serwis, regenracja głośników

Naprawiamy głośniki – prowadzimy kompleksowe naprawy, serwisujemy kolumny głośnikowe, zabiegi restauracyjne i regeneracyjne zespołów głośnikowych. Każdy proces serwisowy poprzedzony jest bezpłatną i niezobowiązującą diagnozą oraz wyceną kosztów wykonania usługi. Zwieńczenie każdej naprawy stanowią drobiazgowe testy odsłuchowe – wszystko w celu zagwarantowania właściwych parametrów i odpowiedniej jakości reprodukowanych przez głośniki dźwięków.

W tym miejscu warto się zatrzymać i wspomnieć o pewnym istotnym, wyróżniającym nasz serwis fakcie. My naprawdę słuchamy i potrafimy słuchać. Niejednokrotnie osoby powierzające nam swoje kolumny głośnikowe były pod wielkim wrażeniem naszego serwisu - gdy uświadamiały sobie, że głośniki dostarczone do nas na potrzeby serwisu - zagrały znacznie lepiej po naszej ingerencji niż nawet wtedy, gdy były nowe! Zawsze, gdy możemy zrobić coś dla systemu audio, aby zagrał on lepiej - robimy to. Niekiedy wystarczą naprawdę niewielkie zmiany aby wprowadzić zupełnie nową jakość do brzmienia kolumn głośnikowych. 

Działanie poczty pantoflowej zdecydowanie sprzyja nam, jest nam bardzo miło, że doceniacie naszą usługę. Gwarantujemy jej wysoki poziom!

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

 

audio

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Regeneracja głośników

  • Naprawa zwrotnic głośnikowych
  • Wymiana membran, czyszczenie koszy głośnikowych
  • Regeneracja zawieszenia, resorów
  • Wymiana bądź przewijanie cewek (jeśli nie są dostępne i cały proces w przypadku danego głośnika jest opłacalny)
  • Wymiana bądź naprawa wgniecionych kopułek (w zależności od rodzaju uszkodzenia i materiału, z którego zostały wykonane)
  • Wymiana gniazd
  • Wymiana/regeneracja wytłumienia kolumn głośnikowych
  • Czyszczenie, konserwacja i regeneracja obudowy

Do najczęstszych przyczyn awarii głośników należy niewłaściwa obsługa powodująca spalenie głośników (zbyt duże wzmocnienie, niewłaściwy dobór sprzętu), uszkodzenia mechaniczne oraz upływ czasu (zwłaszcza w przypadku zawieszenia górnego, którego pianka po latach potrafi się wykruszyć).

Naprawa głośników

Regeneracja głośników

Po przeprowadzeniu regeneracji głośników w naszym serwisie możesz mieć pewność, że zabrzmią jak nowe. Podczas tego procesu urządzenie jest rozmontowywane, a każdy jego podzespół jest testowany, naprawiany, a w przypadku zużycia – wymieniany na zupełnie nowy. Przechodzi także gruntowne czyszczenie z zalegającego przez lata pracy kurzu. Po skończonym zabiegu wykonujemy odsłuchy, a na całość wystawiamy stosowną gwarancję. Mamy ogromne doświadczenie w naprawach głośników niemal wszystkich dostępnych marek – zapraszamy!

Renowacja głośników

Zajmujemy się kompleksową renowacją głośników każdej marki i w każdym wieku. Po wizycie w naszym serwisie będą wyglądały i brzmiały jak zupełnie nowe. Wymieniamy piankę wygłuszającą, która po latach straciła swoje właściwości, montujemy zupełnie nowe układy, a także sprawdzamy elektronikę i wymieniamy zużyte podzespoły i kabelki. Do perfekcji przywracamy także drewnianą obudowę, którą szlifujemy, bejcujemy i lakierujemy. Nakładamy również nową maskownicę. Na tak przeprowadzony zabieg zawsze wystawiamy odpowiednią gwarancję. Zapraszamy!

Stosujemy wyłącznie odpowiednie podzespoły oraz sprawdzone i właściwe materiały (kleje).

Serwis kolumn głośnikowych Sonus Faber Serwisujemy kolumny głośnikowe Sonus Faber, włoskiego przedstawiciela muzycznego rękodzieła. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń kolumny i wycenę kosztów jej ewentualnej naprawy. Serwisowane zespoły głośnikowe poddajemy gruntownym testom, a na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji. czytaj więcej
Serwis kolumn głośnikowych JBL Naprawiamy systemy nagłośnieniowe JBL, amerykańskiego producenta sprzętu audio specjalizującego się w zespołach głośnikowych. Serwisujemy kolumny, soundbary, systemy kina domowego, przenośne głośniki bezprzewodowe i słuchawki. czytaj więcej
Serwis kolumn głośnikowych Dali Serwisujemy kolumny głośnikowe Dali. Naprawiamy modele wszystkich serii tego duńskiego producenta, w tym m..in legendarne MegaLine, a także EPICON, RUBICON, KUBIK, CALLISTO, MENUET, OPTICON, FAZON, OBERON i inne. czytaj więcej

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny