Serwis Naim IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Naim

Naim jest marką audio obecną na scenie muzycznej od kilku dziesięcioleci, powstałą z niezaspokojonej przez rynek potrzeby odpowiednio wysokiej jakości reprodukcji dźwięków. Urządzenia tej firmy projektowane są w oparciu o kilka wytycznych, będących fundamentem filozofii marki. Odpowiednia architektura układów aparatury – w celu eliminacji wzajemnych zakłóceń i interferencji poszczególnych obwodów, świadomy dobór odpowiednich materiałów poparty licznymi testami oraz odpowiedzialne implementacje nowych technologii – to zdaniem inżynierów Naim czynniki mające kluczowe znaczenie dla odpowiedniej klasy muzycznego przekazu. Wszystkie wymienione kwestie należy mieć na względzie podczas serwisowania urządzeń tej marki.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.