Serwis Musical Fidelity IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Musical Fidelity

Wszystkim konstrukcjom Musical Fidelity przyświeca dążenie do brzmieniowej perfekcji, precyzyjne wzornictwo i dbałość o utrzymanie odpowiedniego stosunku jakości do ceny. Łącząc zaawansowane technologie cyfrowe z wysokiej jakości torami analogowymi oferuje rozwiązania kompletne dla przekazu współczesnych sygnałów dźwiękowych.

Musical Fidelity powstała z pasji do muzyki i była osobistym projektem Antony Michaelsona. Podejście takie jest szczególnie bliskie naszemu serwisowi powołanemu do życia z inicjatywy absolwenta Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – w skład serwisu wchodzą technicy – pasjonaci, melomani i audiofile, potrafiący docenić walor muzycznego sygnału oraz zadbać o jakość przekazu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.