Serwis Meridian Audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

Serwis Meridian Audio

Serwisujemy aparaturę Meridian Audio, angielskiej manufaktury specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy wyposażenia audio i video. Naprawiamy głośniki, wzmacniacze mocy i cyfrowe przedwzmacniacze, odtwarzacze CD i DAC. Dysponujemy fachowym zespołem techników specjalizującym się w konstrukcjach analogowych, jak i cyfrowych, podejmującym się nawet bardzo trudnych napraw i doskonale wyposażonym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu serwisowanie tego rodzaju aparatury jest możliwe. 

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń urządzenia, na podstawie której przedstawiamy kosztorys ewentualnego serwisowania. Wszelkie naprawy dokonane przez nasz serwis objęte są gwarancją.

Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.