Serwis Marshall IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Marshall

Serwisujemy aparaturę legendarnej marki Marshall, znanej przede wszystkim z produkcji wzmacniaczy gitarowych, ale posiadającej w swej ofercie także głośniki przenośne i słuchawki. Serwisujemy pełną gamę produktów Marshalla.

Jeśli powstał jakiś problem natury technicznej z Państwa Marshallem, zapraszamy do naszego serwisu. Przeprowadzenie diagnostyki uszkodzeń jest u nas bezpłatne. Doświadczony zespół serwisantów wsparty bogato wyposażonym zapleczem technicznym dołoży wszelkich starań aby naprawa przebiegła fachowo i sprawnie. Na wykonane usługi serwisowe udzielamy gwarancji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.