Serwis Luxman IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Luxman

Serwisujemy aparaturę audio legendarnej japońskiej marki Luxman. Naprawiamy wszystkie rodzaje urządzeń w tym wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze, końcówki mocy, gramofony i przedwzmacniacze gramofonowe, wzmacniacze słuchawkowe, odtwarzacze CD/SACD, przetworniki cyfrowo-analogowe - urządzenia tranzystorowe, ale także konstrukcje lampowe. Obsługujemy wszystkie modele - zarówno aparaturę współczesną, jak i tę określaną terminem “vintage”.

Dysponujemy kompetentnym zespołem serwisantów, specjalizujący się w konstrukcjach hi-endowych, z powodzeniem realizujący także naprawy sprzętu nieco niższych klas. Posiadamy znakomicie wyposażone zaplecze technologiczne oraz szeroki dostęp do najwyższej jakości podzespołów i części zamiennych. Działamy rzetelnie, fachowo i sprawnie.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń aparatury. Na jej podstawie sporządzamy kosztorys ewentualnego usunięcia usterki. Diagnostyka jest niezobowiązująca - na tym etapie serwisowania rezygnacja z naszych usług nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszelkie czynności naprawcze udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z Państwa Luxmanem zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy, że sprzęt pozostanie w dobrych rękach.

Wśród serwisowanych modeli Luxmana znajdują się m.in.:

  • Wzmacniacze: L-509X, L-590AXII, L-507uXII, L-550AXII, L-505uXII, C-900u, C-700u, M-900u, M-700u, M-200.
  • Aparatura lampowa: MQ-300, LX-380, MQ-88uC, SQ-N150.
  • Odtwarzacze cyfrowe: D-08u, D-06u, D-05u, D-380, D-N150.
  • Gramofony: PD-171A, PD-171AL, PD-151.
  • Przetworniki cyfrowo-analogowe: DA-06, DA-250, DA-150.
  • Wzmacniacze słuchawkowe: P-750u.
  • Przedwzmacniacze gramofonowe: EQ-500, E-250.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).