Serwis Gato Audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Gato Audio

Gato Audio to high-endowe konstrukcje realizowane przez duńską grupę projektową zrzeszającą specjalistów odpowiedzialnych za wszystkie sfery związane z produkcją rasowego sprzętu audio. Z tego powodu produkty oferowane przez te markę posiadają znamiona najwyższej jakości, od zastosowanych rozwiązań technologicznych, po wysublimowany i efektowny dizajn.

Serwisujemy wszelkie produkty znajdujące się w ofercie Gato Audio: zespoły głośnikowe, wzmacniacze i cyfrowe źródła dźwięku – wszystkie elementy służące do budowy holistycznego systemu high-end. Serwisowanie tego typu sprzętu stanowi swoiste wyzwanie – na jego konstrukcje składają się bowiem starannie wyselekcjonowane podzespoły podlegające wielu testom, wykonane w wielu renomowanych fabrykach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.