Serwis Electro Voice IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Electro Voice

Serwisujemy urządzenia audio produkowane przez Electro Voice, amerykańską markę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu sprzętu muzycznego oraz profesjonalnych systemów nagłaśniających z przeznaczeniem do sal koncertowych, studiów i domów. Naprawiamy wszelkie rodzaje urządzeń oferowanych pod szyldem Electro Voice: mikrofony, kolumny głośnikowe, miksery itp.

Zapewniamy wybitny zespół serwisantów, odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne oraz wieńczące każdą naprawę drobiazgowe testy odsłuchowe. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i gwarancję na wszystkie czynności naprawcze przeprowadzone w naszym serwisie.

Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.