Serwis Elac IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Elac

Serwisujemy produkty Elac, niemieckiej firmy z bogatymi tradycjami sięgającymi lat 20. ubiegłego stulecia. W początkach swojej działalności Elac zainteresowana była badaniami akustycznymi na potrzeby przemysłowe, co z czasem zaowocowało w postaci uruchomienia produkcji zespołów głośnikowych, z których znana jest obecnie najbardziej, choć konstrukcje gramofonów tej marki są także niezwykle cenione i popularne.

Kolumny głośnikowe tej marki to niezwykle precyzyjne inżynieryjnie konstrukcje o doskonałych parametrach akustycznych. Jakość tę tworzą różne nowatorskie rozwiązania jak wstęgowe głośniki wysokotonowe JET posiadające membranę złożoną w harmonijkę, czy woofer z celulozy pokrytej cienką folią aluminiową (tzw. kryształowa membrana).

Konstrukcje zwrotnic i elementy użyte do ich wykonania są doskonale znane naszym technikom i ich serwisowanie nie stanowi żadnych większych trudności.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.