Serwis Denon

Denon to japońska marka od dziesięcioleci obecna w wielu segmentach rynku audio. Jej długoletnie doświadczenie w budowie wkładek gramofonowych (Denon był partnerem wytwórni Columbia i spadkobierca marki „Nipponophone”, autora pierwszego japońskiego gramofonu, sam będąc konstruktorem pierwszej na świecie stereofonicznej wkładki z ruchomą cewką) owocuje wprowadzeniem na rynek w 1963 legendarnej wkładki gramofonowej DL-103 (produkowana do dziś, ukochana wkładka audiofilów). Od początku lat 70-tych na rynek zaś trafiają rozmaite komponenty zestawów Hi-fi.

W 1971 pojawia się nieco futurystyczny model gramofonu (DP-5000), przypominający swym wyglądem latający spodek.

W 1972 na rynek trafia wzmacniacz PMA-500 (krążą opinie o jego wyjątkowej urodzie, choć nas zachwyca model z 1990 roku - POA-3000RG z klapką zasłaniającą gałki).

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

 

audio

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W 1972 Denon przedstawia pierwszy na świecie 8-kanałowy rejestrator cyfrowy.

W 1974 magnetofon szpulowy DH-710 oraz tuner radiowy TU-500, a rok później zestaw głośnikowy SC-104.

W 1976 magnetofon kasetowy DR-370.

W 1983 roku Denon rozpoczyna produkcję swego pierwszego odtwarzacza CD (DCD-1800).

W 1985 pojawia się pierwszy amplituner AV (AVC-500) – urządzeniem tym firma wkroczyła w świat kina domowego, z którym to obecnie wydaje się być najczęściej kojarzona za sprawą licznych nowinek i ulepszeń, przez cały czas systematycznie wprowadzanych w swych zestawach.

Przez lata Denon przyzwyczaił użytkowników do znakomitego brzmienia swych urządzeń ale także wysmakowanej estetyki przeznaczonej dla produktów z górnej półki. Stanowiło to odbicie filozofii wyrażonej w słowach: pasja, artyzm, technologia. Jednak dzisiaj Denon to nie tylko różnej klasy zestawy segmentowe – to także systemy multiroom, słuchawki, urządzenia mobilne, soundbary, głośniki bezprzewodowe, biurkowe systemy muzyczne i wiele innych cyfrowych specjałów, które lokują się w nieco niższej lidze stanowiąc odpowiedź na life-stylowe zapotrzebowanie. Wszystko zgodnie z własnym credo: „gdzie jest ewolucja – tam jest Denon”.

Serwis Denon

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny