Serwis Cambridge Audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Cambridge Audio

Zajmujemy się serwisowaniem sprzętów sygnowanych marką Cambridge Audio, zarówno tych starszych, analogowych konstrukcji, jak i tych współczesnych, budowanych na bazie przetworników cyfrowo-analogowych.

Wraz z powstaniem pierwszego modelu – wzmacniacza o symbolu P40, który debiutował pod koniec lat 60. – swymi produktami Cambridge Audio wpisuje się w nurt tzw. brytyjskiego brzmienia – co oznacza niefiltrowane, naturalne dźwięki, bez podbarwień w żadnym fragmencie pasma częstotliwości.

„Dobre ucho” naszych techników - melomanów jest gwarancją zachowania podczas serwisowania wszelkich charakterystycznych cech oferowanej przez Cambridge Audio sceny muzycznej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.