Serwis Cabasse IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Cabasse

Serwisujemy sprzęt francuskiej marki Cabasse, specjalizującej się m.in. w produkcji zespołów głośnikowych. Naprawiamy wszystkie rodzaje urządzeń produkowane przez tę firmę, w tym kolumny głośnikowe (m.in. ANTIGUA, BORA, EGEA, IROISE) , subwoofery (SANTORIN), odtwarzacze strumieniowe (STREAM).

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń urządzenia, fachową obsługę wspomaganą przez odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne oraz gwarancję na przeprowadzone czynności naprawcze.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z Państwa aparaturą audio zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.