Serwis Bose

Serwisujemy sprzęt marki BOSE. Naprawiamy wszystkie urządzenia audio. Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każda usterką. Posiadamy kompletną wiedzę na temat elektroniki, techniki audio. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, każdy sprzęt po uruchomieniu dokładnie osłuchujemy. 

Regularnie naprawiamy słuchawki BOSE, głośniki przenośne, soundbary, kina domowe. Przywracamy sprawność wszystkim urządzeniom Bose, co istotne też - wyszukujemy przyczyny usterek i staramy się sprawić tak, aby więcej dana usterka nie powróciła. Oznacza to, że po naszej naprawie urządzenie może być nawet trwalsze niż gdy było nowe!

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz odpowiednie zaplecze warsztatowe. Przez długie lata naszej aktywności naprawiliśmy setki, dosłownie tysiące urządzeń sygnowanych marką BOSE. Znamy mankamenty, wszystkie problemy techniczne, konstrukcyjne. Jesteśmy gotowi pomóc w każdym, nawet najbardziej złożonym przypadku, nawet wtedy kiedy inne serwisy - w tym autoryzowane - odmawiają pomocy twierdząc, że naprawy nie da się zrealizować. My damy radę! 

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO.
Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy.

Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Warto też podkreślić, że na Placu Konstytucji działa nasz sklep z aparaturą klasy Vintage - szczegóły dostępne pod linkiem: https://iviteraudio.pl

 

audio

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Naprawa sprzętu BOSE

Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów w Polsce (możliwe nawet, że jedynym), specjalizującym się w naprawach sprzętu marki Bose. Rzecz w tym, że urządzenia tej marki cechują się bardzo wysokim stopniem komplikacji. Żaden tradycyjny serwis RTV nie jest w stanie poradzić sobie ze złożonymi usterkami wzmacniaczy klasy D itp.

Zapraszamy wszystkich właścicieli urządzeń marki Bose, których sprzęty utraciły sprawność. Mało tego, że naprawimy Wasze urządzenia, to jeszcze poprawimy ich jakość - tak, aby nie psuły się w przyszłości. Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość, w ramach naprawy wstawimy podzespoły o wyższej żywotności niż te, zastosowane przez producenta!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny