Serwis Arcam IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Arcam

Serwisujemy aparaturę Arcam – jednego z symboli brytyjskiego brzmienia. Obsługujemy urządzenia starsze i współczesne. Naprawiamy wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze odtwarzacze strumieniowe, CD, SACD, amplitunery i procesory AV, urządzenia wszystkich serii, w tym HDA i FMJ.

Oferujemy doświadczony zespół serwisantów, odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne, bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki. Każde serwisowane urządzenie poddawane jest gruntownym testom, a na przeprowadzone przez nas działania serwisowe udzielamy gwarancji.

Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.