Serwis Acoustic Signature IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Serwis Acoustic Signature

Zajmujemy się serwisowaniem high-endowych gramofonów niemieckiej marki Acoustic Signature, konstrukcji precyzyjnych, bezkompromisowych architektonicznie i technologicznie: samosmarujące łożyska z kulkami do produkcji których użyto węglika wolframu, gniazda ze stopu stali, wanadu i tytanu, ciężkie talerze z miękkiego aluminium niwelującego rezonanse, moduły wytłumiające „Silencer Plates”, oddzielne silniki umieszczane poza podstawą i wyposażane we własne systemy stabilizacji napięcia „Alpha”. Tradycyjna niemiecka precyzja wykonania objawia się w konstrukcji wspomnianych Silencerów – otwory montażowe wykonywane są z precyzją 0.01 mm, dzięki czemu elementy pasowane są idealnie. To prawie kosmiczne projekty wymagające niemal laboratoryjnych warunków serwisowych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.