Serwis Aiwa

Naprawiamy sprzęt marki AIWA. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Doskonale znamy produkty tej marki, jak również marki spokrewnionej - SONY. W naszym serwisie pracują osoby, które posiadają bardzo duże doświadczenie wyniesione z autoryzowanych centrów serwisowych. Posiadamy obszerną wiedzę na temat serwisu sprzętu audio – możesz być pewny, że oddajesz swój sprzęt w dobre ręce. Oferujemy darmową diagnozę oraz wycenę naprawy. Jeżeli masz jakikolwiek problem z urządzeniem AIWA – odwiedź nasz serwis. Odpowiemy na wszelkie pytania, znajdziemy przyczynę problemu i szybko usuniemy usterkę.

AIWA – dobrej klasy sprzęt audio

Firma została w 2003 wykupiona przez Sony, a na terenie USA prawa do niej odkupiła Hale Devices Inc. w roku 2015. Towada Audio z Tokio zyskała licencję w roku 2017 – na terenie Japonii.

Firma AIWA produkowała niegdyś niezwykle popularny sprzęt audio – głośniki, systemy stereo czy boomboxy. Była to firma bardzo ceniona i lubiana w świecie audiofilskim. Dużo osób kojarzy początkowe fazy marki z wieżą grającą – modele marki słynęły z dobrej jakości dźwięku. Nie na tym jednak kończył się sukces firmy – w roku 1964 stworzyła ona pierwszy japoński dyktafon kasetowy. W tamtych czasach było to urządzenie innowacyjne, nowoczesne, a dodatkowo nie było drogie – to wszystko sprawiło, że magnetofon tej firmy zdobył popularność i zapewnił firmie dużą rozpoznawalność. W naszym serwisie potrafimy naprawić dosłownie każde urządzenie marki AIWA. Na przestrzeni lat pracy zdążyliśmy zapoznać się z konstrukcją większości produktów tej firmy, co czyni nas prawdziwymi specjalistami w swoim fachu. Posiadamy dostęp do wielu ważnych podzespołów, co pozwala nam nie tylko sprawnie uporać się z usterką, ale też jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną renowację urządzenia.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny