Odzyskiwanie danych związane z informatyką śledczą Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwis nasz specjalizuje się w działaniach związanych z odzyskiwaniem danych na potrzeby informatyki śledczej.

Czym jest informatyka śledcza

Informatyka śledcza jest dziedziną zajmująca się dostarczaniem cyfrowych dowodów popełnionych przestępstw, wykroczeń i nadużyć. Jej zadaniem jest odzyskiwanie, gromadzenie oraz prezentacja w formie specjalistycznego raportu danych cyfrowych pochodzących z wszelkiego typu urządzeń i nośników, jak dyski (HDD, SSD), karty pamięci, pendrive’y, smartfony czy tablety. Raport taki może zostać włączony w poczet materiału dowodowego i być wykorzystany w postępowaniu sądowym. Wszelkie sytuacje, które wymagają dostarczenia dowodów pochodzących z nośników cyfrowych wymagają skorzystania z narzędzi informatyki śledczej. Informatyka śledcza znajduje zastosowania zarówno w sferze biznesowej (np. nielojalność pracownicza), jak i prywatnej (np. sprawy rozwodowe).

Procedura badania nośników danych pod kątem informatyki śledczej

  • Sporządzenie protokołu dostarczenia nośników wraz ze sprawdzeniem zgodności plomb, numerów seryjnych itp. W przypadku niedopełnienia tej części procedury dowód sporządzony na podstawie dostarczonych nośników może stracić na wiarygodności podczas postępowania sądowego.
  • Podpięcie sprzętu (blokera) w celu odczytania danych w sposób bezpieczny, zgodny z wymogami – nie można dopuścić aby doszło do jakiegokolwiek zapisu po dacie sporządzenia protokołu zabezpieczenia. W przeciwnym wypadku dowód taki traci na ważności.
  • Sklonowanie danych poddawanych obróbce.
  • Dokonanie na klonie dostarczonych danych szczegółowej analizy zgodnej z wytycznymi zleceniodawcy.
  • Opisanie procedury klonowania i sporządzenie z najwyższą starannością pełnej ekspertyzy przeprowadzonego procesu.
  • Wystawienie opinii nawiązującej do wytycznych zlecenia wraz ze szczegółowym opisem zastosowanych metod i sposobów analizy dostarczonych nośników.

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).