Odzyskiwanie danych z zalanego dysku komputera, laptopa, serwera Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Awaria urządzenia na skutek kontaktu z cieczą jest bardzo często występującą usterką (statystycznie defekty związane z zalaniem stanowią ponad 20% wszystkich fizycznych uszkodzeń). Naprawa sprzętu w takim przypadku to jeden problem, inną kwestią jest odzyskanie danych przechowywanych w takim urządzeniu.

Uszkodzenia zalanego dysku są dosyć specyficzne. Nie spotykamy się tu ze zniszczeniem powierzchni talerzy czy głowic, jak ma to miejsce w przypadku usterki mechanicznej powstałej w konsekwencji uderzenia czy upadku. Uszkodzenia wywołują tu substancje i związki zawarte w wodzie. Gdy woda odparuje pozostają one w formie osadu. Szczególnie kłopotliwe i wymagające bywa usuwanie osadów pozostałych po kąpieli w wodzie morskiej.

Usunięcie czynników powodujących awarię i odzyskanie danych wymaga sporego doświadczenia i lepiej nie próbować robić tego w domu. Działania takie najczęściej generują kolejne uszkodzenia, których konsekwencją może być bezpowrotna utrata zapisanych informacji. Podstawowym błędem jest osuszanie dysku (często w sposób „aktywny”, np. przy pomocy suszarki) i próba jego uruchomienia, która morze spowodować uszkodzenie głowic i powierzchni talerzy, w najlepszym przypadku spalenie układu elektroniki. W przypadku zalania postępowanie powinno być całkiem odwrotne – najlepszym rozwiązaniem jest niedopuszczenie do wyschnięcia dysku (najlepiej zawinąć go w mokry ręcznik) i jak najszybsze dostarczenie do serwisu specjalizującego się w odzyskiwaniu danych. Dysk taki wymaga natychmiastowego działania i szeregu specjalistycznych czynności serwisowych, nierzadko związanych z pracą w komorze laminarnej czy myjce ultradźwiękowej.

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).