Odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych – tabletu, smartfona, telefonu IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych – tabletu, smartfona, telefonu

Utrata danych z urządzenia mobilnego może być związana zarówno z jego uszkodzeniem fizycznym jak i logicznym. Do najczęstszych uszkodzeń logicznych zaliczyć można omyłkowe skasowanie plików, nieprawidłową instalację lub aktualizację systemu. Uszkodzenia fizyczne związane są m. in. z zalaniem czy rozbiciem urządzenia. We wszystkich przypadkach nasz serwis jest w stanie odzyskać utracone esemesy, maile, zdjęcia, filmy, kontakty, historię połączeń itp. zarówno z pamięci urządzenia jak i karty SIM.

Podejmujemy się również odzyskania danych utraconych w wyniku przywrócenia ustawień fabrycznych. Bardzo często ma to miejsce w przypadku wcześniejszej naprawy sprzętu w jednym z autoryzowanych serwisów, które stosują takie właśnie procedury. Niestety prawie nigdy nie udaje się odzyskać 100% zawartości telefonu, zawsze jest jednak szansa na odczytanie mniejszej lub większej części informacji.

Ponieważ w przypadku tego typu urządzeń po awarii może dojść do nadpisania danych, konieczne jest zaprzestanie używania sprzętu, aby proces odzysku danych uczynić w ogóle możliwym.