Odzyskiwanie danych z karty pamięci Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Odzyskujemy dane z wszelkich typów nośników tego rodzaju: kart SD, mikro SD, Compact Flash, SDHC, a także pamięci typu pendrive wszystkich wiodących producentów.

Utrata danych z pamięci flash może być spowodowana uszkodzeniami mechanicznymi, logicznymi oraz elektronicznymi.

Odzysk danych w przypadku uszkodzeń mechanicznych tego typy nośnika jest niezwykle trudny. Zdarza się, iż niekiedy bywa niemożliwy, jak w przypadku połamania karty. Częściej jednak brak możliwości odczytania pamięci związany jest z próbą nieudolnego odzyskania informacji zawartych na nośniku. Dlatego przestrzegamy przed podejmowaniem tego typu samodzielnych działań.

Uszkodzenia logiczne związane są z przypadkowym usunięciem plików czy np. mniej lub bardziej świadomym sformatowaniem karty czy pendrive’a.

Z uszkodzeniami elektronicznymi mamy do czynienia wtedy gdy nośnik nie jest widziany przez programy diagnostyczne, zawiesza pracę urządzenia, do którego jest podpięte bądź też zostaje wykryty jako nieznany albo o niezgodnej ze specyfikacją pojemności, co może być efektem uszkodzenia diody zabezpieczającej, bezpiecznika lub stabilizatora napięcia. Większe problemy pojawiają się w przypadku uszkodzenia kontrolera pamięci. Odzysk danych w tym przypadku polega na ogół na wylutowaniu z nośnika kości pamięci i przeniesieniu zapisanych informacji za pomocą programatora a następnie przeprowadzenie procesu scalenia danych.

odzyskiwanie danych z kardy pamięci

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).