Odzyskiwanie danych z dysku twardego Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Utrata danych znajdujących się na twardym dysku może być związana z kilkoma rodzajami usterek.

Uszkodzenia elektroniczne

Odzyskanie danych w przypadku awarii elektroniki wiąże się z jej naprawą (wymianą) oraz przekopiowaniem danych na inny nośnik. Większość współczesnych dysków wyposażona jest w pamięci flash, na które wgrywany jest oryginalny firmware dedykowany dla danego egzemplarza – nawet zastosowanie elektroniki z takiego samego modelu nie spowoduje uruchomienia urządzenia. Usunięcie takiego uszkodzenia jest zatem dosyć kłopotliwe a cały proces naprawczy zależy od marki oraz modelu dysku i związany jest z odpowiednim doborem układu i jego przeprogramowaniem pod konkretne urządzenie.

Uszkodzenia mechaniczne

Ten rodzaj uszkodzeń stanowi zawsze poważne wyzwanie. Najczęściej związany jest on z uszkodzeniem głowic bądź powierzchni dysku w konsekwencji uderzenia lub upadku – gdy na skutek wstrząsu dochodzi do zetknięcia głowicy z wirującą powierzchnią talerza. W przypadku uszkodzenia powierzchni odzysk danych często bywa niemożliwy, a w najlepszym wypadku utrudniony – często nie jest możliwe odzyskanie danych w 100%.

Uszkodzenia logiczne

Ten typ uszkodzeń związany jest z utratą danych w wyniku skasowania, sformatowania, zawirusowania czy przywrócenia systemu z partycji recovery. Sam nośnik pozostaje w tym przypadku w pełni sprawny. Odzyskanie danych wiąże się z przywróceniem struktury logicznej dysku. Ponieważ dysk pracuje, istnieje pokusa podjęcia próby samodzielnego odzysku danych. Jest to jednak operacja ryzykowna, nieumiejętnie przeprowadzona może doprowadzić do nadpisania i nieodwracalnej już utraty danych. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego serwisu.

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).