Kim jesteśmy?

IVITER Serwis

Gorąco polecamy artykuł opisujący naszą działalność:
https://www.crn.pl/artykuly/vademecum/dane-prawie-zawsze-da-sie-odzyskac

W skrócie o nas

Nie jesteśmy zwykłym serwisem. IVITER Serwis to centrum serwisowe zdolne wykonać najbardziej skomplikowane naprawy z różnych dziedzin. Zatrudniamy najwybitniejszych specjalistów, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę w autoryzowanych serwisach, jak również samodzielną praktykę konstruktorską. Właścicielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, magister sztuki, jednocześnie specjalista do spraw techniki radiowej, konstruktor, zapalony krótkofalowiec - Iwo Czerniawski. W skład naszego zespołu wchodzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w pracy serwisowej, wielu z naszych serwisantów prowadziło własne firmy serwisowe. 

Dysponujemy dwoma dużymi punktami serwisowymi w centrum Warszawy. Na Placu Konstytucji mieści się nasz punkt - w słynnym lokalu "Instrumenty Muzyczne" o powierzchni 472m2. Nasz drugi punkt zlokalizowany jest przy ul. Dzielnej 7a, którego powierzchnia wynosi niecałe 200 m2. Zapraszamy do obu lokali, niezależnie od wybranego przez Ciebie punktu - oferta jest taka sama - kompleksowa. Oba punkty współdziałają logistycznie ze sobą. 

IVITER - nasze cele

Działalność serwisowa nie jest jedyną naszą aktywnością. Aktualnie zajmujemy się produkcja chemiczną ( IVICHEM - preparaty do lutowania, w tym topnik do lutowania aluminium http://ivichem.pl ), produkcją rejestratorów telefonicznych, dystrybucją specjalistycznych podzespołów elektronicznych. Nie mamy żadnego wsparcia inwestorów. Prowadzenie serwisu jest dla nas jednocześnie szansą na skupienie w ramach naszej organizacji wybitnych specjalistów. Naszym celem pośrednim jest stworzenie marki technicznej - znanej na świecie - zarówno w zakresie specjalistycznych usług, jak i produkcji elektroniki, urządzeń pomiarowych, preparatów chemicznych, wydawnictwa technicznego, międzynarodowego sklepu internetowego i in. Celem kolejnym jest stworzenie organizacji zdolnej kreować programy kosmiczne. Biorąc pod uwagę tempo naszego wzrostu, determinację i dotychczasowe sukcesy - wszystko wskazuje na to, że potrzebujemy 10-15 lat aby zrealizować najbardziej ambitne cele.

Nasza organizacja

Pracą naszego serwisu kierowało już wielu doświadczonych specjalistów. Byli wśród nich m.in. inżynier mechanik, były dyrektor obsługi posprzedażowej, serwisowej w wiodących markach motoryzacyjnych, właściciel sieci autoryzowanych serwisów SONY. Obecnie udało się nam wykształcić naszą nową kadrę kierowniczą, która jest dostosowana do bardzo specyficznych warunków naszej firmy.

Nasi technicy przechodzą bardzo poważną weryfikację - wystarczy powiedzieć, że aby dojść do obecnego składu tworzącego naszą załogę przez nasz serwis przeszło kilkaset osób - techników oraz pracowników działu obsługi klienta. Z tych setek pracowników - udało się wyłonić prawdziwą elitę, proces tej selekcji trwa cały czas. Nasz dział obsługi klienta, w odróżnieniu od innych serwisów - tworzą osoby techniczne - o wiedzy i bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Nasza firma nie jest wolna od wad, od problemów natury organizacyjnej - bardzo ciężko jednak pracujemy nad tym aby wyeliminować błędy i stworzyć idealną organizację - którą cechować będzie perfekcyjna komunikacja, bardzo krótki czas reakcji i pełne oddanie sprawom Klientów. 

Nasze sukcesy

Warto poczytać nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie. Mamy za sobą blisko 30 000 napraw. Z każdym tygodniem rośnie liczba naszych klientów. Udało nam się uruchomić drugi punkt - zlokalizowany na Placu Konstytucji - w lokalu Instrumenty Muzyczne. Tam też powstaje sklep elektroniczny składający się wielu odrębnych działów. Lokal na Placu Konstytucji ma stać się w swym zamyśle - centrum elektroniki, usług i towarów elektronicznych w Warszawie. 

Aktualnie do jednego z większych naszych sukcesów zdecydowanie należy zaliczyć stworzenie i rozwinięcie specjalistycznej jednostki zajmującej się odzyskiwaniem danych - Klinika Danych https://klinikadanych.pl - firmę wyspecjalizowaną w tak trudnej dziedzinie udało się rozwinąć w przeciągu zaledwie kilku lat i doprowadzić do stanu, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jednocześnie posiadając prawdopodobnie najszerszą ofertę - w zakresie analizy tak nośników komputerowych jak również telefonów. Po tym osiągnięciu jakim było mocne wejście na rynek z ofertą odzysku danych - wierzymy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do realizacji. Jeśli nie my - to nikt!

GWARANCJA
Każda nasza naprawa zawsze objęta jest gwarancją. Nawet po jej wygaśnięciu i tak traktujemy naszych klientów szczególnie. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie - i tak np. jeśli tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego dojdzie do nawrotu usterki - nie odrzucimy takiego przypadku tylko okażemy pomoc. Po prostu zawsze szukamy optymalnego rozwiązania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

serwis pogwarancyjny

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki