Kim jesteśmy? IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER Serwis 

Gorąco polecamy artykuł opisujący naszą działalność:
https://www.crn.pl/artykuly/vademecum/dane-prawie-zawsze-da-sie-odzyskac

W skrócie o nas

Nie jesteśmy zwykłym serwisem. IVITER Serwis to centrum serwisowe zdolne wykonać najbardziej skomplikowane naprawy z różnych dziedzin. Zatrudniamy najwybitniejszych specjalistów, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę w autoryzowanych serwisach, jak również samodzielną praktykę konstruktorską. Właścicielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, magister sztuki, jednocześnie specjalista do spraw techniki radiowej, konstruktor, zapalony krótkofalowiec. Kierownikiem serwisu jest były współwłaściciel sieci serwisów autoryzowanych Sony w Polsce, będący jednocześnie jednym z głównych serwisantów w swojej firmie. 

Posiadamy dwa duże serwisy w centrum Warszawy. Na Placu Konstytucji 5 posiadamy potężny serwis o powierzchni blisko 500 m2, usytuowany pod charakterystycznym neonem "Instrumenty muzyczne". Nasz drugi lokal mieści się na ul. Dzielna 7a, którego powierzchnia wynosi ok. 200 m2. Zapraszamy do obu lokali, nasi konsultanci z działu obsługi klienta udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących napraw w naszej firmie.

IVITER - nasze cele

Działalność serwisowa nie jest jedyną naszą aktywnością. Aktualnie zajmujemy się produkcja chemiczną ( IVICHEM - preparaty do lutowania, w tym topnik do lutowania aluminium http://ivichem.pl ), produkcją rejestratorów telefonicznych, dystrybucją specjalistycznych podzespołów elektronicznych. Nie mamy żadnego wsparcia inwestorów. Prowadzenie serwisu jest dla nas jednocześnie szansą na skupienie w ramach naszej organizacji wybitnych specjalistów. Naszym celem pośrednim jest stworzenie marki technicznej - znanej na świecie - zarówno w zakresie specjalistycznych usług, jak i produkcji elektroniki, urządzeń pomiarowych, preparatów chemicznych, wydawnictwa technicznego, międzynarodowego sklepu internetowego i in. Celem kolejnym jest stworzenie organizacji zdolnej kreować programy kosmiczne. Biorąc pod uwagę tempo naszego wzrostu, determinację i dotychczasowe sukcesy - wszystko wskazuje na to, że potrzebujemy 10-15 lat aby zrealizować najbardziej ambitne cele.

Nasza organizacja

Pracą serwisu kieruje inżynier mechanik, były dyrektor obsługi posprzedażowej, serwisowej w wiodących markach motoryzacyjnych. Nasi technicy przechodzą bardzo poważną weryfikację - wystarczy powiedzieć, że aby dojść do obecnego składu tworzącego naszą załogę przez nasz serwis przeszło kilkudziesięciu techników oraz pracowników działu obsługi klienta. Nasz dział obsługi klienta, w odróżnieniu od innych serwisów - tworzą osoby techniczne - o wysokiej wiedzy i bardzo szerokim spektrum zainteresowań.

Nasze sukcesy

Aktualnie do największych naszych sukcesów zdecydowanie należy zaliczyć stworzenie i rozwinięcie specjalistycznej jednostki zajmującej się odzyskiwaniem danych - Klinika Danych https://klinikadanych.pl- firmę wyspecjalizowaną w tak trudnej dziedzinie udało się rozwinąć w przeciągu zaledwie kilku lat i doprowadzić do stanu, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jednocześnie posiadając prawdopodobnie najszerszą ofertę - w zakresie analizy tak nośników komputerowych jak również telefonów. Po tym osiągnięciu jakim było mocne wejście na rynek z ofertą odzysku danych - wierzymy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do realizacji. Jeśli nie my - to nikt!

GWARANCJA
Każda nasza naprawa zawsze objęta jest gwarancją. Nawet po jej wygaśnięciu i tak traktujemy naszych klientów szczególnie. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie - i tak np. jeśli tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego dojdzie do nawrotu usterki - nie odrzucimy takiego przypadku tylko okażemy pomoc. Po prostu zawsze szukamy optymalnego rozwiązania.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki