NIE DZIAŁA WIFI W TELEFONIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

NIE DZIAŁA WIFI W TELEFONIE

W Twoim telefonie przestało działać WIFI, a inne sprzęty łączą się z siecią bez problemu? Może to oznaczać uszkodzenie odbiornika – choć nie zawsze. Problemy z łączeniem się z WIFI, mogą wynikać również z oprogramowania i konfiguracji Twojego telefonu.

Przeważnie, Twoje urządzenie otrzymuje adres IP automatycznie, jeśli jednak działa ono w trybie ręcznego nadawania mu adresu mogą wystąpić problemy z uzyskaniem połączenia. Odradzamy próby samodzielnej konfiguracji telefonu, jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Zawsze warto przyjść do naszego serwisu z telefonem – niezależnie od źródła problemu, które powoduje brak łączności pomiędzy routerem a Twoim telefonem nasi specjaliści dokonają poprawnej konfiguracji, naprawy, a nawet wymiany koniecznych komponentów w Twoim telefonie, tak abyś mógł cieszyć się stabilnym połączeniem z siecią!

serwis smartfonów

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki