TABLET ZAWIESZA SIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

TABLET ZAWIESZA SIE

Zawieszający się tablet, w przypadku gdy ma to miejsce w trakcie ładowania plików systemu (np. na ikonie androida), często mamy do czynienia z uszkodzeniem oprogramowania tabletu. Do uszkodzenia oprogramowania może dojść w łatwy sposób, podczas standardowej aktualizacji systemu, która zostaje przerwana (chwilowy brak internetu, wyłączenie urządzenia).

Najlepszym rozwiązaniem problemu jest czyszczenie pamięci urządzenia w naszym serwisie. Nie jest to tzw. Hard reset, tylko całościowe wyzerowanie pamięci i ponowna instalacja systemu operacyjnego.

Rozwiązanie takie jest doskonałe w przypadku, gdy na tablecie nie znajdują się żadne cenne dane, w przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta w naszym dziale odzyskiwania danych, który z najwyższą starannością postara się najpierw odzyskać i zabezpieczeyć dane, które zapisane były w pamięci Twojego tabletu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki