Serwis skanerów produkcyjnych Scamax IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis skanerów produkcyjnych Scamax

Serwisujemy skanery produkcyjne marki SCAMAX niemieckiej firmy InoTec GmbH. Oferujemy szybką i bezpłatną diagnozę oraz wycenę kosztów usunięcia powstałej awarii. Na podstawie tych informacji zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszego postępowania serwisowego. W przypadku rezygnacji z naprawy nie są naliczane żadne opłaty. W momencie wyrażenia zgody, wykwalifikowany zespół naszych serwisantów podejmie wszelkie kroki aby proces naprawczy przebiegał sumiennie i sprawnie. Na wszystkie wykonane czynności serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

 

Skanery SCAMAX to urządzenia zaprojektowane z myślą o szybkim i masowym przetwarzaniu dokumentów papierowych na postać elektroniczną.

Do podstawowych funkcji implementowanych w urządzeniach tej marki należą:

  • Skanowanie dwustronne.
  • Naświetlanie mikrofilmów wraz z jednoczesnym skanowaniem do pliku dzięki zainstalowanej kamerze.
  • Automatyczne podawanie dokumentów z zasobnika (ok. 500 arkuszy).
  • Rozpoznawanie podwójnych pobrań dzięki czujnikom ultradźwiękowym.
  • Komunikacja zapewniona dzięki panelom z pełnotekstowym ekranem dotykowym (TSCP – Touch Screen Communication Panel).
  • Kontrola powierzchni papieru dzięki Systemowi PSC (Paper Surface Control).
  • Skanowanie dokumentów transparentnych zapewnione dzięki specjalnemu modułowi.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).