Serwis GSM - naprawa telefonów, smartfonów Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy wszystkie rodzaje telefonów, smartfonów. Posiadamy ogromne zaplecze oraz doświadczenie wyniesione z prac związanych ze skomplikowanymi przypadkami odzyskiwania danych z urządzeń o wysokiej skali zagęszczenia elementów. Nasi technicy dysponują długą historią w zakresie prowadzenia własnych serwisów GSM.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Wymieniamy wyświetlacze, przelutowujemy złącza zasilania. Pracujemy na podzespołach wysokiej klasy. 

Wykonujemy naprawy telefonów wszystkich marek: Nokia, Samsung, HTC, Huawei, Apple iPhone, Sony, Motorola. 

Serwisujemy zarówno nowoczesne urządzenia jak i te starszej daty. 

Posiadamy bardzo bogate zaplecze techniczne, warsztatowe.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego!

 

Najczęściej pojawiające się usterki telefonów/smartfonów oraz przyczyny ich występowania

 

Niektóre z aplikacji nie uruchamiają się

Jeśli niektóre z aplikacji nie uruchamiają się – usterki takie mogą być spowodowana nieaktualną wersją oprogramowania lub uszkodzonym jednym z komponentów urządzenia, z którego korzysta dana aplikacja.

Telefon nie czyta karty SIM

Jeżeli telefon nie wykrywa karty SIM, nie widzi jej lub nie ma zasięgu – może być to wywołane uszkodzeniem mechanicznym pinów w czytniku karty SIM spowodowane np. mechaniczną usterką lub zawilgoceniem całego czytnika.

Telefon traci zasięg
Jeśli telefon gubi zasięg lub zasięg jest zbyt słaby aby telefon działał poprawnie – może być to spowodowane uszkodzeniem modułu antenowego na płycie głównej lub uszkodzeniem wzmacniacza sygnału w efekcie np. zawilgoceniem lub upadku telefonu.

Nie działa Wi-Fi lub Bluetooth
Jeżeli transmisja danych przez Bluetooth nie działa prawidłowo lub też nie można połączyć się z internetem za pomocą Wi-Fi – może być to usterka odpowiedzialnych za transmisję elementów znajdujących się na płycie głównej urządzenia powstała np. na skutek zawilgocenia lub upadku.

Brak odczytu karty pamięci
Jeżeli telefon nie wykrywa karty pamięci, nie widzi jej lub nie może odczytać z niej danych – objawy takie mogą być efektem uszkodzenia mechanicznego pinów w czytniku kart spowodowane np. mechaniczną usterką lub zawilgoceniem całego czytnika.

Samoczynne wykasowanie danych z telefonu
Jeśli zdjęcia, pliki muzyczne lub inne dane niespodziewanie „znikają” z telefonu – objawy takie świadczą o możliwości uszkodzenia pamięci telefonu, co może nastąpić w wyniku np. przegrzania lub zawilgocenia urządzenia.

Telefon nie uruchamia się
Jeśli telefon nie chce się uruchomić lub zaczyna się uruchamiać i wyłącza się – może to być spowodowane problemem z przyciskiem „Power” lub układem zasilania płyty głównej, co jest na ogół konsekwencją uszkodzenia mechanicznego lub przepięcia.

Telefon grzeje się
Jeżeli podczas używania telefonu można zauważyć, że nadmiernie się nagrzewa – może to być spowodowane uszkodzoną baterią lub awarią układu zasilania na płycie głównej urządzenia.

Nie działa aparat fotograficzny w telefonie (przód lub tył)
Jeśli aparat nie uruchamia się lub zdjęcia mają różne nienaturalne odcienie – świadczy to o uszkodzeniu mechanicznym aparatu powstałym najczęściej w wyniku upadku.

Nie działa lampa błyskowa aparatu w telefonie
Jeśli lampa aparatu nie uruchamia się – może to być spowodowane usterką tego komponentu powstałą na skutek np. zawilgocenia lub przepięcia.

Nie startuje system
Jeśli smartfon uruchamia się i zawiesza się na logo producenta – usterka taka może świadczyć o uszkodzonym oprogramowaniu, co może nastąpić na skutek np. nieprawidłowego aktualizowania oprogramowania urządzenia.

Nie można wykonać aktualizacji systemu
Jeśli aktualizacja systemu nie uruchamia się komunikując to błędem – może to świadczyć o tym, że system uległ awarii lub niektóre komponenty telefonu nie są zintegrowane z danym urządzeniem.

Nie działa gniazdo słuchawek jack
Jeśli słuchawki podpięte do telefonu nie działają lub wydobywają się z nich nienaturalne dźwięki – może być to wynikiem zawilgocenia lub zabrudzenia złącza słuchawkowego.

Brak ładowania baterii
Jeżeli po podpięciu ładowarki telefon nie ładuje baterii lub przerywa cykl ładowania – może być to spowodowane uszkodzonym zasilaczem, przerwanym kablem, wyłamanym złączem micro USB lub uszkodzonym układem zasilania na płycie głównej, co często zdarza się w wyniku upadku, przepięcia lub zawilgocenia.

Nie działa ekran dotykowy
Jeżeli ekran smartfonu nie reaguje na dotyk lub nie działa poprawnie – usterka taka może być spowodowana pęknięciem ekranu, uszkodzeniem taśmy lub złącza ekranu dotykowego, co ma miejsce często podczas uderzenia lub upadku urządzenia.

Niewłaściwe wyświetlanie obrazu
Jeżeli na ekranie telefonu pojawią się pionowe pasy lub zaciemnione obszary wyświetlacza – awaria taka może być spowodowana uszkodzeniem LCD powstałym w wyniku upadku lub też np. zawilgocenia układu graficznego płyty głównej.

Nie działa głośnik rozmów lub głośnik muzyczny
Jeżeli nie słyszysz rozmówcy dostatecznie wyraźnie, słyszysz trzaski oraz szum, jeśli odtwarzana muzyka w telefonie nie ma zadowalającej jakości – prawdopodobnie jest to spowodowane uszkodzeniem jednego z głośników lub też awarią układu audio na płycie głównej urządzenia, niekiedy bywa efektem zabrudzonej membrany głośników.

Nie działa mikrofon rozmów lub zewnętrzny
Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej rozmówca nie słyszy Cię dostatecznie wyraźnie lub jeśli nagrania z dyktafonu są złej jakości albo w ogóle nie rejestruje on dźwięku – może być to rezultatem uszkodzenia lub zanieczyszczenia jednego z mikrofonów, albo uszkodzenia układu audio na płycie głównej np. na skutek upadku lub zawilgocenia.

Nie działają klawisze boczne, klawisz Home lub inne przyciski
Jeśli jakikolwiek z klawiszy telefonu nie reaguje lub nie działa poprawnie – usterka taka może być spowodowana mechanicznym uszkodzeniem płytki klawiatury lub też zanieczyszczeniem i zawilgoceniem telefonu.

Bateria rozładowuje się zbyt szybko
Jeżeli bateria w telefonie rozładowuje się bardzo szybko – najprawdopodobniej należy wymienić akumulator, choć wada taka może być również związana z uszkodzeniem układu zasilania na płycie głównej np. wskutek zawilgocenia lub przepięcia układu.

Telefon zacina się, wyłącza się samoczynnie
Jeżeli telefon potrafi niespodziewanie zaciąć się w trakcie pracy, zawiesić lub nawet samoistnie wyłączyć – może to być związane z usterką oprogramowania lub uszkodzeniem fizycznym płyty głównej będącym wynikiem np. zalania telefonu w przeszłości.

 

 

Poniżej: rekonstrukcja połączeń na płytce PCB


 

 

ZAPOMNIANE HASŁO W TELEFONIE

Zapomniałeś / zapomniałaś hasła w swoim telefonie? Nie mamy dobrych wieści. Nowoczesne telefony są na tyle dobrze chroniącymi dane urządzeniami, że złamanie hasła jest bardzo ciężkie. Podobnie...

Kliknij - zobacz więcej
NIE DZIAŁA DOTYK W TELEFONIE
Telefon, który niepoprawnie wykrywa dotyk lub nie wykrywa go wcale - staje się niepotrzebnym źródłem irytacji i stresu. Przed oddaniem telefonu do serwisu warto sprawdzić, czy na ekranie nie znajdują...
Kliknij - zobacz więcej
NIEPOPRAWNE DZIAŁANIE DOTYKU W TELEFONIE
Telefon, który niepoprawnie wykrywa dotyk staje się niepotrzebnym źródłem irytacji i stresu. Przed oddaniem telefonu do serwisu warto sprawdzić, czy na ekranie nie znajdują się jakieś zabrudzenia,...
Kliknij - zobacz więcej
EKRAN NIE WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS ROZMOWY
Ekran, który nie wyłącza się podczas rozmowy (przyłożeniu do ucha) jest nie tylko irytujący, ale może też nas narazić na dodatkowe koszta związane z przypadkowym użyciem jakichś płatnych funkcji...
Kliknij - zobacz więcej
Naprawa smartfonów po zalaniu

Serwisujemy smartfony/telefony po zalaniu. Serwis nasz posiada ogromne doświadczenie w pracy z zalaną elektroniką oraz odpowiednie wyposażenie techniczne, dzięki czemu możliwe staje się...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana wyświetlacza w smartfonie

Najczęstszą przyczyną awarii wyświetlacz jest uszkodzenie mechaniczne w wyniku uderzenia bądź upadku urządzenia. Na skutek tak niefortunnego zdarzenia może nastąpić uszkodzenie, panelu dotykowego...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana baterii w smartfonie

Wymieniamy akumulatory wyeksploatowane w procesie użytkowania smartfona. Najczęstszym objawem zużytej baterii jest krótki czas działania urządzenia na jednym ładowaniu. Czasami zdarzają się...

Kliknij - zobacz więcej
Naprawa oprogramowania w smartfonie

Serwis nasz prowadzi prace związanie z naprawą i aktualizacją oprogramowania smartfonów. Szybko i skutecznie likwidujemy wszelkie rodzaje usterek.

Aktualizacja systemu

...
Kliknij - zobacz więcej
Odzyskiwanie danych z pamięci smartfona

Odzyskujemy dane utracone w wyniku awarii sprzętu, zniszczenia urządzenia (upadek, uderzenie), przypadkowego usunięcia lub innych uszkodzeń związanych z działaniem wirusa czy awarią systemu.

...
Kliknij - zobacz więcej
Wymiana modułu aparatu fotograficznego w smartfonie

Serwisujemy niesprawne aparaty fotograficzne będące na wyposażeniu telefonów komórkowych. Uszkodzenia aparatu fotograficznego związane są z różnymi niedoskonałościami obecnymi na fotografiach (np...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana głośników w smartfonie

Serwisujemy uszkodzone głośniki będące na wyposażeniu telefonów. Jeśli podczas sygnalizacji połączenia dźwięk dzwonka jest złej jakości lub przy odtwarzaniu plików multimedialnych jakość dźwięku...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana mikrofonu w smartfonie

Serwisujemy smartfony z uszkodzonym mikrofonem. Awarie mikrofonu wiążą się z koniecznością jego wymiany. Objawem jego uszkodzenia może być niedostateczna jakość połączenia w telefonach naszych...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana czytnika karty SIM/gniazda karty pamięci w smartfonie

Serwisujemy niesprawne sloty karty SIM oraz karty pamięci. Jeśli telefon nie współpracuje z kartą SIM albo z kartą pamięci, lub też gniazdo posiada ślady mechanicznego uszkodzenia należy liczyć...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana gniazda zasilania/gniazda słuchawkowego w smartfonie

Serwisujemy wszelkie gniazda będące na wyposażeniu telefonów komórkowych i smartfonów. Jeśli telefon nie ładuje baterii przy podłączonej ładowarce bądź przerywa proces ładowania (przy sprawnej...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana elementów obudowy smartfona

Obudowy telefonów są szczególnie narażone na uszkodzenia powstałe w procesie użytkowania – powstałe w wyniku uderzenia oraz będące konsekwencją zwykłego zmęczenia materiału.

Serwis nasz...

Kliknij - zobacz więcej
serwis smartfonów
NIE DZIAŁA WIFI W TELEFONIE

W Twoim telefonie przestało działać WIFI, a inne sprzęty łączą się z siecią bez problemu? Może to oznaczać uszkodzenie odbiornika – choć nie zawsze. Problemy z łączeniem się z WIFI, mogą wynikać...

Kliknij - zobacz więcej
serwis smartfonów
NIE DZIAŁA KARTA PAMIĘCI W SMARTFONIE

Karta pamięci w telefonie nie jest wykrywana? Znamy ten problem doskonale – jeżeli masz pewność, że karta włożona do telefonu jest sprawna, niewykluczone że doszło do uszkodzenia gniazda karty...

Kliknij - zobacz więcej
BRAK DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH SMARTFONA

Jeśli głośnik Twojego telefonu działa bez zarzutu, a problem objawia się dopiero gdy podłączyć słuchawki – często przyczyna leży w gnieździe AUX. Warto dla pewności przetestować przynajmniej dwie...

Kliknij - zobacz więcej
naprawa-OnePlus
Serwis smartfonów OnePlus

OnePus to relatywnie nowa marka telefonów na rynku. Telefony chińskiego producenta zdążyliśmy już bardzo dobrze poznać i niestraszne nam dowolne naprawy i wymiany wszystkich modeli, które wydał...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów HONOR

Serwisujemy telefony marki HONOR. Honor, jest sub-marką chińskiego giganta Huawei. W Honorach wymieniamy zarówno komponenty elektroniczne (wymiany wyświetlaczy, ramek, obudów, szkieł aparatów itd...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Samsung

Samsung to obecny lider w branży urządzeń mobilnych. Na naszym rynku znany jest z niezwykle popularnych smartfonów Galaxy. Trzeba przyznać, iż marka ta wyznacza obecnie standardy w wielu gałęziach...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Huawei

Huawei jest chińską marką od niedawna obecną na naszym rynku urządzeń mobilnych. Wyroby tego producenta zdobywają stopniowo coraz szersze grono zwolenników. Modele Ascend i Honor uplasowały markę...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Xiaomi

Xiaomi jest marką zajmującą jedną z czołowych pozycji w rankingu producentów smartfonów (5. miejsce w pierwszym kwartale 2016 roku). Urządzenia tej firmy, do niedawna zupełnie nieznane, stają się...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Meizu

Meizu jest chińską marką obecną od kilku lat na rynku smartfonów. To niezwykle ciekawa propozycja: w projektowanych modelach stosuje się wysokiej jakości podzespoły zamknięte w bardzo atrakcyjne...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Lenovo

Lenovo jest chińskim koncernem znanym z produkcji sprzętu komputerowego (głównie laptopów), obecnym również na rynku smartfonów. Opinie na temat jakości projektowanych pod tą marką modeli...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów SONY

SONY to marka globalna znana na rynku smartfonów dzięki popularnej i zbierającej dobre opinie serii Xperia. Oczywiście nawet sprzęt niezłej klasy niekiedy ulega awarii. W przypadku urządzeń tej...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Alcatel

Alcatel to chiński koncern przeżywający w ostatnich latach burzliwy rozwój – niektórzy znawcy rynku są zdania, iż linia urządzeń z Androidem rozwijana jest w równym tempie z produktami Samsunga (a...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Acer

Acer to marka znana głównie z produkcji sprzętu komputerowego, od pewnego czasu oferująca na naszym rynku także smartfony. W proponowanej linii Liquid znajdują się zarówno konstrukcje budżetowe,...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Asus

Asus jest marką doskonale znaną użytkownikom laptopów. Od dawna oferuje dobrej jakości notebooki a także płyty główne i karty graficzne. Od kilku lat marka ta obecna jest także na rynku smartfonów...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów BlackBerry

BlackBerry to kanadyjski producent linii smartfonów. Urządzenia BlackBerry wyposażane są w specjalny, im tylko dedykowany system operacyjny. Z tego powodu naprawy wszelkich awarii związanych z OS...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Nokia

Nokia to niegdysiejszy fiński gigant w dziedzinie telekomunikacji, obecnie, pomimo przejęcia działu urządzeń przez Microsoft, posiadający nieco słabszą pozycję. Smartfony sygnowane marką Nokia...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów LG

LG jest globalną marką działającą w wielu gałęziach przemysłu elektronicznego, znaną również na rynku urządzeń mobilnych. To marka dbająca o jakość, stosująca w swych smartfonach nowatorskie...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów HTC

Serwisujemy telefony marki HTC. Dysponujemy zespołem specjalistów posiadających doskonałe przygotowanie w naprawie telefonów, jeden z nich pracująć w autoryzowanym serwisie, w...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Fly

Fly to niezbyt popularna na naszym rynku marka mająca w swojej ofercie zarówno tzw. smartfony budżetowe (np. IQ240 Whizz), jak i konstrukcje solidne (np. IQ443 Trend), przeznaczone dla nieco...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis smartfonów Motorola

Serwis nasz prowadzi naprawy wszelkich modeli telefonów sygnowanych marką Motorola – tych sprzed 2014 roku (data przejęcie przez Lenovo) – i tych późniejszych występujących już pod szyldem Lenovo...

Kliknij - zobacz więcej

Leave a Comment

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).