Uwagi i reklamacje Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Uwagi i reklamacje

Prowadzenie firmy serwisowej to bardzo trudne zadanie. Każdego dnia zgłaszają się do nas dziesiątki nowych, jak również dziesiątki obsługiwanych już przez nas Klientów. Oczywiście, że zależy mi na tym aby stworzyć usługę jak najwyższej jakości. Wiadomo również, że ceny naszych napraw nie są najniższe. 

Przy obecnej skali działalności jako właściciel firmy nie jestem w stanie upilnować wszystkich spraw, wszystkich zleceń, wszystkich pracowników, których jest kilkudziesięciu. Zwracam się więc z ogromną prośbą do wszystkich Klientów - jeżeli jest cokolwiek, co budzi Wasze wątpliwości - czas reakcji, długie rozpatrywanie reklamacji, niepoprawnie wykonana naprawa - i nie udało się Wam uzyskać zadowalającej reakcji osoby odpowiedzialnej za opiekę nad Wami - uprzejmie proszę o kontakt ze specjalnie utworzonym zespołem interwencyjnym. Proszę - napiszcie wiadomość mailową na adres:
interwencja (małpa) iviter.pl  - oczywiście zamiast (małpa) wstawcie @. 

Czekam na kontakt z Waszej strony. Każdą sprawę zgłoszoną do tę drogą rozpatrzymy priorytetowo, natychmiast i skutecznie. Wasze uwagi przyczynią się też do poprawy naszej pracy, naszej organizacji. Będę wdzięczny za każdy komentarz. 

pozdrawiam!

Iwo Czerniawski, właściciel i twórca firmy IVITER

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).