Sklep - salon audio vintage Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Sklep - salon audio - vintage -  Plac Konstytucji 5 

Powstaje nasz nowy sklep audio - docelowo z szerokim asortymentem urządzeń nowych, jak również starszy klasy vintage. Obok samych urządzeń dostępne będą również wszelkie akcesoria audio.

Jego adres to rzecz jasna Plac Konstytucji 5, czyli słynny lokal z neonem "Instrumenty Muzyczne". Dysponując tak ogromną przestrzenią będziemy mogli sobie pozwolić na godną prezentację oferowanych przez nas urządzeń.  

Każde oferowane przez nas urządzenie będzie przechodziło przed sprzedażą kompleksowy remont, renowację. Każde urządzenie będzie objęte naszą gwarancją. Co też istotne - każdy sprzęt przed zakupem będzie można uruchomić, posłuchać, sprawdzić. 

Docelowo również powstanie specjalne pomieszczenie do prowadzenia prób odsłuchowych. 

Więcej informacji na temat sklepu - dostępnych jest pod linkiem: 

https://iviter.pl/sklep-audio

W ofercie dostępne są m.in.:

- gramofony
- kolumny głośnikowe
- wzmacniacze
- odbiorniki radiowe
- amplitunery
- odtwarzacze CD
- magentofony
- oryginalne piloty do sprzętu audio 

Wszystkie oferowane urządzenia objętę są pełną gwarancją - przynajmniej roczną. 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).