SERWIS - NAPRAWA ELEKTRYCZNYCH DESKOROLEK IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

SERWIS - NAPRAWA ELEKTRYCZNYCH DESKOROLEK

Serwisujemy elektryczne deskorolki. Naprawiamy wszystkie modele wiodących na rynku marek, w tym m.in. Razor, Spokey, Koowheel, Yuneec czy Teslaboards. Wykonujemy wszelkie naprawy tego typu sprzętu: wymieniamy silniki, baterie, serwisujemy zalaną elektronikę płyty głównej.

Dysponujemy doświadczonym zespołem serwisantów wspieranych odpowiednim zapleczem sprzętowymi oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń urządzenia i wycenę kosztów usunięcia usterki. Diagnostyka nie jest zobowiązująca - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naprawy. Na wszelkie czynności serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

Naprawy przeprowadzamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Miejsce tego rodzaju sprzętów jest w terenie, a nie w serwisie. Zapewniamy, że Twoja deska nie spędzi u nas więcej czasu niż jest to konieczne, aby w pełni sprawna i bezpieczna mogła powrócić na ulicę.

Jeśli szukasz serwisu dla swojej deskorolki - to właśnie go znalazłeś. Jako pasjonaci i użytkownicy tego rodzaju pojazdów, zapewniamy, iż oddając sprzęt do jednego z naszych punktów, trafi w dobre ręce. Zapraszamy!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).