ODKURZACZ NIE WCIĄGA NIECZYSTOŚCI Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Odkurzacz to jedno z podstawowych urządzeń w każdym gospodarstwie domowym. Doskonale pomaga w utrzymaniu czystości. Czasem jednak odkurzacz zawodzi i trzeba udać się do serwisu. Częstym objawem uszkodzenia odkurzacza jest słabe (lub w ogóle brak) ssanie. Towarzyszy bardzo często temu duży hałas silnika i ogromne ilości wydzielającego się ciepła z okolicy silnika. W niektórych przypadkach, gdy odkurzacz nie ma zainstalowanego czujnika temperatury - może dojść do przegrzania elementów! Mimo wszystko, nim jednak zaczniemy panikować tym, że odkurzacz słabo "ciągnie" - warto sprawdzić, czy rura / ssawka odkurzacza jest drożna, czy suwak na rurze jest zamknięty oraz czy zainstalowany filtr nie został zabrudzony do tego stopnia, że nie przepuszcza już swobodnie powietrza. Jeżeli wykluczyliśmy te opcje - niestety, ale musimy udać się do serwisu. Z całego serca możemy polecić nasz serwis - posiadamy techników, którzy mają ogromne doświadczenie w naprawianiu sprzętu AGD i są w stanie poradzić sobie z praktycznie każdą usterką Oferujemy dodatkowo darmową diagnozę i celną wycenę wstępną. Zapraszamy!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).