Ranking ekspresów do kawy – październik 2021

Nie ulega wątpliwości fakt, że aromatyczna kawa to dla wielu osób obowiązkowy punkt dnia i nie wyobrażają sobie one poranka bez filiżanki kawy. Z pewnością zdecydowana większość osób na całym świecie szczególnie docenia walory kawy i rozkoszuje się nią w każdej możliwej chwili. Dlatego też coraz więcej osób, decyduje się na zakup ekspresu do kawy na własny użytek. Należy wspomnieć o tym, że jeszcze do niedawna ekspres do kawy były towarem z górnej półki i nie gościły często w naszych domach czy mieszkanie. Co innego w biurach, czy miejscach pracy, gdzie ekspresy do kawy znajdowały się niemal w każdym miejscu. Przeznaczone one były początkowo dla gości, którzy odwiedzali biura, ale z czasem również pracownicy mogli korzystać z pysznej kawy z ekspresu. Aktualnie możemy spotkać wiele automatycznych ekspresów do kawy, które są warte naszej uwagi. Wyobrażacie sobie, że wystarczy jeden przycisk, by przygotować aromatyczną i pyszną kawę? Co naprawdę możliwe. Urządzenia takie, czyli automatyczne ekspresy do kawy, wykorzystują najnowsze technologie i zintegrowane młynki do kawy, by w ten sposób zadowalać wielbicieli kawy i oferować im różnego rodzaju propozycje. Nowoczesne automatyczne ekspresy do kawy oferujemy rozwiązania, które sprawiają że ziarna w nich są mielone osobno i bezpośrednio dostarczane do każdej filiżanki, a wszystko to za sprawą jednego przycisku kropkę ponadto nowoczesne i automatyczne ekspresy do kawy oferują nawet powyżej 20 różnych kaw które mogą dla nas przygotować, a także ile na napoje kawowe. Co więcej, niektóre modele pozwalają na stworzenie własnych wariantów i zapisanie przepisów, by później intuicyjnie jak wykorzystywać do przygotowywania ulubionej przez nas kawy.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając automatyczny ekspres do kawy w roku 2021?

Pewnie nikomu nie umknęło, że aktualnie na jego znajdziemy wiele różnych dostępnych automatycznych ekspresów do kawy i, których popularność nieustannie rośnie. I wcale nie trzeba być ogromnym miłośnikiem kawy, by zdecydować się na zakup takiego nowoczesnego sprzętu, jednak zanim zdecydujemy się na wybór automatycznego ekspresu do kawy, powinniśmy pamiętać o tym, że na rynku znajdziemy ekspres do kawy, które mogą oferować nam różnego rodzaju pozycję, a nie wyłącznie czarne kawy. Mogą więc one przygotować nie tylko popularny espresso, ale także napoje z domieszką mleka czy w ogóle napoje mleczne. Nowoczesne automatyczne ekspresy do kawy posiadają zintegrowany system mleczny, dzięki czemu mogą swoich użytkowników zachwycać oraz rozpieszczać napojami które zdecydowaną większość osób po prostu uwielbia. W roku 2021 w październiku, na uwagę zasługują w pełni zautomatyzowane ekspresy do kawy, które jak wspomnieliśmy posiadają w sobie pełną personalizację ustawień, dbają o samodzielne czyszczenie, a także oferują nam szeroki wachlarz różnego rodzaju kawy do wyboru. Jednak jeżeli zamierzamy kupić ekspres do kawy, wcale nie musimy wybierać tej najdroższej opcji, która oferuje niemal wszystkich. Wybór ekspresów do kawy zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji, dlatego też tym powinniśmy się bezwzględnie kierować. Jaki ekspres do kawy wybrać w październiku 2021 roku? Poniżej przedstawimy ranking najbardziej popularnych ekspresów do kawy, które były kupowane dotychczas w tym roku i które zasługują na uwagę w październiku 2021 roku.

Ekspresy do kawy - ranking październik 2021

KRUPS Intuition Preference+ EA875U

Jeśli szukacie doskonałego ekspresu do kawy, to ten właśnie prawdopodobnie spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nie bez powodu wybraliśmy ten ekspres Krups na początek rankingu. Jest to automatyczny ekspres ciśnieniowy i jednocześnie flagowy produkt marki. Wyróżniają go istotne innowacje i nowoczesne technologie takie jak chociażby dotykowy ekran z intuicyjnym systemem obsługi czy też opcję stworzenia 2 zindywidualizowanych profili i zapisania ustawień ulubionych napojów, a więc mamy tutaj pełną personalizację. Ponadto ciśnienie 15 barów pozwoli stworzyć prawdziwie aromatyczną kawę i to nawet na dwie filiżanki jednocześnie. Możliwe będzie jednoczesne stworzenie  kawy czarnej, jak i mlecznej, co umożliwia skuteczny, zintegrowany system spieniania mleka.

Siemens EQ.500 TQ507R02

Ten ekspres zachwyci wszystkich wymagających kawoszy, a szczególnie tych, którzy są miłośnikami mocnej kawy. Ten nowoczesny ekspres do kawy Siemens, jako jeden z nielicznych ekspresów, oferuje funkcję „Double Shot”. Oznacza to, że podwaja ta funkcja moc oraz intensywność naparu. Dotykowy ekran oraz intuicyjny interfejs pozwolą w niezwykle krótkim czasie przygotować wybrany napar. Warto dodać, że ten ekspres oferuje bardzo szeroki wybór zarówno kaw czarnych, jak i mlecznych. Dajemy Wam słowo, że ich smak zawsze będzie doskonały. Zadba o to innowacyjny i nowoczesny system kontroli temperatury kawy, bez względu na to, czy planujemy przygotowanie jednej, czy dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Ponadto ekspres ten wyróżnia się nowoczesnością w czyszczeniu, a  poza tym jest w całkiem dobrej cenie.  

Melitta CI Touch F63-102EU

To nowoczesne urządzenie, czyli Melitta CI Touch F63 w pełni zasłużyło na podium w naszym rankingu ekspresów do kawy, które zasługują na uwagę w październiku 2021. Ten automatyczny ekspres do kawy nie tylko pozwala na przygotowanie jednej z 10 rodzajów doskonałej kawy, ale oferuje także szereg rozwiązań technicznych. Na szczególną uwagę zasługuje 2-komorowy pojemnik na ziarna, a także niezwykle cichy młynek. Ponadto ekspres ten daje możliwość jednej lub dwóch porcji kawy czarnej i mlecznej. Co więcej, możemy zapisać w niej cztery własne propozycje kawowe.

Philips 5400 LatteGo EP5441/50

Ten nowoczesny ekspres do kawy daje możliwość przygotowania pozycji takiej jak wzmocniona czarna kawa lub idealnie spienione mleko na aromatycznym cappuccino. Ekspres ten dodatkowo wyróżnia kolorowy, intuicyjny ekran dotykowy, z którego pomocą można spersonalizować wybrany napój. Ponadto można tu ustawić temperaturę parzenia, ilość wody oraz ilość mleka dodawanych do każdej kawy. Co więcej – posiada on zintegrowany zbiornik na mleko, którego elementy zostały uproszczone do niezbędnego minimum. Wszystko to razem sprawia, że elementy ekspresu są  łatwo dostępne i niezwykle nieskomplikowane w czyszczeniu.

De’Longhi Dinamica ECAM 350.55.B

DeLonghi Dinamica ECAM 350.55 oferuje doskonały i prawdziwie włoski smak kawy, którą można przygotować w tym nowoczesnym ekspresie. Z pewnością urządzenie to wyróżnia nowatorski mechanizm spieniania mleka, który oparty jest na dwóch oddzielnych układach hydraulicznych. W ekspresie tym znajdziemy także szerokie możliwości personalizacji naparu oraz rekordową, bo aż, 13-stopniową regulację mielenia kawy w solidnym, stalowym młynku. I wystarczy jedno naciśniecie, by wyczarować jeden z 11 przepisów dostępnych w intuicyjnym menu.

Nivona CafeRomatica 680

Zastanawiacie się, który model spośród najlepszych ekspresów do kawy można sterować za pomocą smartfona to jest to właśnie ten ekspres do kawy. Ekspres Nivona idealnie sprawdzi się w nowoczesnym domu czy mieszkaniu, gdzie zadowoli miłośników kawy, jak i fanów nowinek technologicznych. Urządzenie dodatkowo wyróżnia niezwykle elegancki oraz ponadczasowy design ze wzornictwem 3D. Ponadto posiada on zintegrowany systemów na mleko, dzięki czemu możliwe będzie przyrządzenie pysznych napojów mlecznych. Jeśli szukacie możliwości  dostosowania parametrów kawy do własnych preferencji, spersonalizowaną kawę otrzymacie tutaj za jednym dotknięciem.  

KRUPS Evidence EA8908

Ten nowoczesny ekspres do kawy wyróżnia doskonały mechanizm parzenia, ciśnienie 15 bar oraz zaawansowany system hydrauliczny pozwalający uzyskać perfekcyjny smak kawy. W intuicyjnym menu znajdziemy 15 programów do przygotowywania kawy, spienionego mleka, napojów herbacianych, a nawet gorącej wody. To nowoczesne urządzenie daje możliwość przygotowania dwóch kaw za jednym dotknięciem. Wyróżnia go elegancki design, który doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Możliwa jest tutaj także regulacja wysokości dyszy wylotowej, dzięki czemu można nalać kawę zarówno do małej filiżanki, jak i wysokiej szklanki.

Philips LatteGo EP2231/40

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć tego stosunkowo taniego i automatycznego ekspresu do kawy, który oferuje szerokie możliwości. Wyróżnia go sprawny mechanizm parzenia kawy, a sam ekspres ma optymalne ciśnienie 15 bar, co zapewni doskonały smak napoju. Dotykowym, intuicyjny i czytelny panel sterowania pozwala wybrać 3 popularne przepisy kawy, takie jak espresso, kawa czarna typu americano oraz cappuccino. Ponadto możliwe jest uzyskanie perfekcyjnie spienionego mleka, dzięki zintegrowanemu mechanizmowi, w skład którego wchodzi również wyjmowany pojemnik na mleko.

De’Longhi Magnifica ECAM22.110.SB

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 SB to jeden z najpopularniejszych modeli tej marki. Atutami tego nowoczesnego ekspresu są nie tylko niezawodny system spieniania mleka, ale również kompaktowe wymiary. Znajdziemy w nim także rozbudowane menu oraz szereg dodatkowych ustawień, takich jak wskazanie twardości wody czy możliwość wykorzystania zarówno kawy mielonej, jak i ziarnistej.

Melitta Solo E950-103EU

Na koniec wybraliśmy prawdopodobnie najmniejszy ze wszystkich automatycznych ekspresów do kawy. Ma on 20 cm szerokości, dzięki czemu zmieści się z powodzeniem w każdej kuchni,  a także wyróżnia się naprawdę przystępną ceną.

Aktualnie możemy spotkać wiele automatycznych ekspresów do kawy, które są warte naszej uwagi.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka