TABLET SIĘ NIE WŁĄCZA IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

TABLET SIĘ NIE WŁĄCZA

Nie włączający się tablet to jeden z najtrudniejszych przypadków, do określenia wstępnej diagnozy. Problem bowiem, może leżeć niemalże w każdym komponencie konstrukcji. Brak możliwości włączenia, może być skutkiem problemów z baterią, płytą główną lub wyświetlaczem (lub połączeniem wszystkich tych elementów).

W wypadku gdy tablet jest całkowicie martwy, warto zadać sobie pytanie co jest ważniejsze, dane w pamięci, czy samo urządzenie. Czasem, problem z niewłączającym się tabletem jest powiązany z jego ekspozycją np. na wilgoć, wysoką temperaturę, czasem nawet na wstrząsy. Jeżeli ostatnio przeprowadzana była aktualizacja oprogramowania, problem może być z nią związany.

Jeżeli Twój tablet przestał reagować, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem. Dzięki naszej polityce, diagnostyka i wycena Twojego przypadku są u nas bezpłatne i niezobowiązujące.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki