NIE DZIAŁA DOTYK W TABLECIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

NIE DZIAŁA DOTYK W TABLECIE

Wyświetlacz tabletu, choć nie widać tego na pierwszy rzut oka składa się dwóch osobnych elementów - szyby przedniej, jak i wyświetlacza LCD, który wyświetla treści. Przednia szyba posiada również digitizer, układ odpowiadający za przechwytywanie ruchu, dzięki czemu przesuwanie palcem po powierzchni ekranu powoduje wywołanie konkretnych akcji – bez digitizera, tablet stałby się zwykłym monitorem, takim jak telewizor, czy monitor w komputerze.

Digitizer jest przeważnie połączony z resztą tabletu za pomocą taśmy FLEX, która odpowiada za przesyłanie odpowiednich sygnałów do procesora. Gdy dotyk przestaje działać, często ma to związek z uszkodzeniem mechanicznym digitizera, np. w wyniku upadku tabletu. Czasem jednak, dochodzi do odczepienia lub uszkodzenia taśmy FLEX.

Gdy dotyk w tablecie przestaje działać, niezależnie czy w wyniku upadku, czy też samoistnie, zapraszamy do naszego serwisu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki