BARDZO KRÓTKO DZIAŁA BATERIA IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

BARDZO KRÓTKO DZIAŁA BATERIA

Krótko działająca bateria, może wskazywać, że ogniwa z których się ona składa, zużyły się. Większość baterii jest wlutowanych w tablet, więc ich wymiana wiąże się najczęściej z wizytą w serwisie. To jednak nie wszystko, poza samą baterią, na płycie głównej tabletu znajduje się również kontroler baterii, który może odpowiadać za problemy z zasilaniem Twojego urządzenia.

Jeżeli stan baterii zmienia się szybko lub rozładowuje się ona w ciągu godziny od pełnego naładowania, występują problemy z jej ładowaniem – zapraszamy, bezpłatna diagnostyka w naszym serwisie pozwoli nam dokładnie określić źródło problemu, a także wycenić naprawę usterki.

W tabletach instalujemy oryginalne baterie przeznaczone do konkretnego modelu, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia Twojego urządzenia, a także aby nie różniło się ono niczym, od innych urządzeń tej klasy. Na wymienione elementy tabletu przysługuje roczna gwarancja.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki