W laptopie nie działa klawiatura IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

W laptopie nie działa klawiatura

Niedziałająca klawiatura jest często efektem przyciśnięcia określonej kombinacji klawiszy. Odblokowanie związane jest także z naciśnięciem pewnej kombinacji, bądź dłuższym przytrzymaniem któregoś z klawiszy – kombinacje mogą być różne, w zależności od marki laptopa. Ostatecznym sposobem na uruchomienie klawiatury jest przywrócenie systemu – uprzednio należy jednak wykonać backup danych.

Bardzo często awaria klawiatury związana jest z jej uprzednim zalaniem. Nawet jeśli szybko usunęliśmy płyn i laptop ciągle działa, po pewnym czasie może dojść do awarii. Nawet niewielkie ilości płynów mogących przedostać się do środka odparowując pozostawiają osady wywołujące korozję, zwarcia i brak kontaktu. W przypadku zalania laptopa zalecamy serwisowanie urządzenia, nawet jeśli wydaje się nie wykazywać oznak uszkodzenia. Serwisowanie polega na czyszczeniu, lub wymianie podzespołu.

Niekiedy uszkodzenia klawiatury są efektem zmęczenia materiału, bądź użycia przez producenta słabej jakości podzespołów. Naprawa laptopa najczęściej wiąże się w tym przypadku z wymianą klawiatury.