Serwis laptopów Asus IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis laptopów Asus

Naprawiamy wszystkie notebooki ASUS - radzimy sobie ze wszystkimi dostępnymi wersjami, również z tymi najnowszymi, cienkimi, o wysokim zagęszczeniu podzespołów. Obok samych remontów wykonujemy równeż wszelkie niezbędne prace konserwacyjne - związane np. z czyszczeniem i regeneracja układu chłodzenia.

Asus jest marką od wielu lat obecną na rynku technologii informatycznych i posiadającą porównywalny do największych koncernów wkład w rozwój branży komputerowej. Przemyślane i precyzyjne projektowanie obwodów oraz odpowiednia jakość używanych materiałów a także umiarkowane ceny urządzeń przekładają się na odpowiednio wysoką pozycję laptopów tej firmy.

Pomimo najwyższych standardów przestrzeganych przez tę markę zdarzają się oczywiście awarie. Kluczowe problemy są jednak typowe: pękające zawiasy czy wyrwane gniazda zasilania, a także usterki dotyczące podzespołów takich jak napędy, matryce czy dyski, dostarczanych przez niezależnych producentów. Są to jednak kwestie właściwe wszystkim producentom stosującym kooperację.

asus serwis laptopów
asus serwis notebooków