Serwis dronów ZeroTech IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów ZeroTech

Serwisujemy bezzałogowe obiekty latające firmy ZeroTech. Oferujemy bezpłatną diagnozę uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki. W przypadku rezygnacji z usługi nie naliczamy żadnych opłat. Na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy gwarancji.

Ta założona w 2007 roku firma zajmuje się projektowaniem bezzałogowych statków powietrznych oraz systemów kontroli lotu i transmisji wideo. Firma opracowuje technologie i konstruuje drony wykorzystywane w badaniach naukowych, rolnictwie, geodezji, inspekcjach obiektów. Jest twórcą systemu autopilota Gemini. Działa także w segmencie smart dron – w 2016 roku wprowadziła na rynek kieszonkowy dron Dobby.

ZeroTech Dobby

Dobby to dron rekreacyjny, modelarski, o niewielkich rozmiarach (składanych ramionach), wyposażony w kamerę 13. megapikselową rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p z szybkością 30 klatek/s. Na pokładzie drona zainstalowano dwa czujniki (optyczny i ultradźwiękowy) ułatwiające loty w zamkniętych pomieszczeniach. Kontrola urządzenia odbywa się z poziomu smartfona za pomocą zainstalowanej aplikacji Zerotech Do Fun. Nawigację ułatwiają predefiniowane fnkcje: Loty po orbicie wokół zadanego obiektu. Podążanie za obiektem. Rozpoznawanie twarzy. Ruch wahadłowy: oddalenie od obiektu i powrót do pozycji wyjściowej. Do lokalizacji i nawigacji na otwartych przestrzeniach dron wykorzystuje GPS.

ZeroTech HighOne PRO

To dron przeznaczony do profesjonalnej fotografii lotniczej rozległych obszarów (z przeszkodami w terenie), widowisk sportowych (stadiony, hale) itp. Napęd drona stanowią cztery bezszczotkowe silniki elektryczne. Na wyposażeniu posiada gimbal Z1400 przeznaczony do aparatów Panasonic GH3/GH4 z wymienną optyką, automatycznie wypuszczany spadochron w sytuacji awaryjnej, system autopilota Gemini.

ZeroTech E-Epic

ZeroTech E-Epic jest ośmiowirnikowym profesjonalnym systemem służącym do fotografii lotniczej, nadzoru, monitorowania i patrolu terenu. Wyposażony został w wydajną baterię i osiem bezszczotkowych silników elektrycznych pozwalających osiągać prędkość 36 km/h, przy zasięgu 2,5 km i czasie lotu do 30 minut. Dzięki zastosowaniu gimbala Z6000, dron przystosowany został do współpracy z najwyższej klasy kamerami RED (ONE, EPIC, Scarlet). Urządzenie posiada szereg zaawansowanych funkcji: Autopilot Gemini z podwójną redundancją zapewnia precyzyjne i bezpieczne sterowanie lotem. Automatyczne lub ręczne otwarcie spadochronu w sytuacjach awaryjnych. Wielokrotne powtarzanie zaprogramowanej trasy lotu z możliwością fotografowania tych samych obiektów. Z powodu wyjątkowo precyzyjnej architektury tego modelu (silniki, bateria, układy elektroniczne są zintegrowane z ramą centralną i ramionami) okablowanie zastosowane na pokładzie drona jest minimalne, co zmniejsza ryzyko awarii i przyspiesza montaż i demontaż urządzenia.

ZeroTech Guardian-Z10

Guardian-Z10 to dron przystosowany do zadań wykonywanych w sektorze rolniczym – oprysk pól. Zastosowany system sterowania lotem Gemini oraz modułowa budowa decydują o łatwości montażu i pilotażu urządzenia. Różne rodzaje dysz zostały specjalnie przystosowane do wykorzystania wielu odmian pestycydów. Unikalny podwójny filtr skutecznie przeciwdziała zanieczyszczeniom i zatkaniom dysz. Dzięki zastosowanemu kontrolerowi lotu start, lądowanie i powrót do punktu wyjścia następuje za pomocą jednego przycisku. Aplikację sterującą wyposażono w programowaną funkcję zapamiętywania trasy lotu, co ułatwia oprysk na wybranych fragmentach areału, powodując precyzyjne i wydajne użycie środków ochrony.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki