Serwis dronów Yuneec IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów Yuneec

Serwisujemy drony produkowane przez Yuneec – czołową markę działającą w obszarze lotniczych technologii, właściciela kilkudziesięciu patentów w dziedzinie elektrycznej awiacji. Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów naprawy. Na ich podstawie zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszych działań serwisowych. W przypadku rezygnacji z naszych usług żadne opłaty nie są naliczane. Na wykonane czynności naprawcze udzielamy gwarancji.

Yuneec jest producentem profesjonalnych dronów, konstrukcji projektowanych z przeznaczeniem do wykonywania trudnych prac w terenie.

Yuneec Typhoon

Pierwszym tego typu modelem przeznaczonym do zastosowań w przemyśle filmowym był Typhoon Q500, posiadający na pokładzie kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p z szybkością 60 klatek/s, mocowaną na 3-osiowym gimbalu. Jego udoskonalona wersja z 2015 roku wyposażona została w kamerę 4K.

Model Yuneec Typhoon H520 posiada możliwość wyposażenia w różnego typu kamery, w tym również kamerę termowizyjną Yuneec CGOET, przystosowaną także do pracy w warunkach słabego oświetlenia. Obraz termowizyjny oraz obraz światła widzialnego mogą być wyświetlane jednocześnie. Kamery termowizyjne znajdują szerokie zastosowanie w służbach ratowniczych, inżynieryjnych, rolnictwie, leśnictwie, inspekcji, geodezji, budownictwie. W modelu tym znalazło się wiele ciekawych rozwiązań technologicznych:

  • Zabezpieczenie GeoFence uniemożliwia dronowi opuszczenie oznaczonego obszaru.
  • Zabezpieczenie wyczerpania baterii – przy niskim poziomie baterii urządzenie automatycznie wraca do miejsca startu i ląduje.

Typhoon H520 może być wyposażony (opcjonalnie) w technologię Intel RealSense – moduł, który w połączeniu z kamerą zapewnia wykrywanie przeszkód z dużej odległości i skuteczne ich omijanie. Układ dokonuje pomiarów w 3D imitując działanie oka i dokonując interakcji z otoczeniem, zapamiętuje ponadto trasę lotu i układ przeszkód, co wykorzystane zostaje w czasie drogi powrotnej.

Yuneec Typhoon H (Pro)

To zaawansowany dron fotograficzny umożliwiający przekaz materiału filmowego w czasie rzeczywistym – dane telemetryczne i obraz z kamery pokładowej wyświetlane są na ekranie kontrolera ST16+ w rozdzielczości HD. ST16+ to nadajnik/odbiornik pracujący pod Androidem i służący do obsługi drona. Na pokładzie znajduje się ponadto System Real-Sense gwarantujący wykrywanie i omijanie przeszkód znajdujących się w torze lotu urządzenia. Tryb Fail-Safe zapewnia zaś bezpieczne lądowanie w przypadku awarii silnika (następuje przełączenie w tryb 5. silnikowy). System antykolizyjny w postaci przednich sonarów pozwala wykrywać przeszkody.

Yuneec Tornado

Yuneec Tornado H920 jest specjalistyczną maszyną zaprojektowaną specjalnie na potrzeby filmu i fotografii lotniczej. W modelu tym oddzielono sterowanie dronem od funkcji obsługi kamery, dzięki czemu multikopterem mogą operować dwie osoby jednocześnie. Dzięki składanemu podwoziu kamera może być obracana o pełne 360°, co wpływa na komfort operowania dronem. Dron posiada kilka inteligentnych trybów lotu – powierzając sterowanie automatyce można skoncentrować się na operowaniu kamerą:

  • Orbit Me – dron automatycznie porusza się po orbicie kołowej, w której centrum znajduje się sterujący urządzeniem.
  • Point Of Interest – dron automatycznie orbituje wokół wybranego punktu.
  • Journey – automatyczny start i 90. metrowy lot w wybranym kierunku.
  • Curve Cable Cam – wyznaczenie trasy, po której automatycznie będzie poruszał się statek.
  • Follow Me / Watch Me – w tym trybie dron będzie poruszał się śledząc operatora. W trybie Watch Me operator będzie automatycznie filmowany.
  • Return Home – dron automatycznie powraca do miejsca startu i ląduje w promieniu maksymalnie 8. metrów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki