Serwis dronów Xiro IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów Xiro

Naprawiamy drony sygnowane marką Xiro. Proponujemy bezpłatna diagnozę i wycenę kosztów ewentualnego usunięcia uszkodzenia. W przypadku rezygnacji z naprawy zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów. Na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy gwarancji.

Marka Xiro utworzona została przez firmę Zero Tech, producenta dronów do zadań specjalnych.

Xiro Xplorer to dron do zastosowań rekreacyjnych. Wyposażony został w osadzoną na gimbalu kamerę rejestrującą obraz za pomocą matrycy 1 2/3 cala. Kontroler lotu posiada pokrętło regulujące nachylenie kamery, przycisk autostartu i autolądowania oraz włącznik funkcji IOC – wymuszający automatyczny powrót do miejsca startu. W nawigacji pomaga moduł GPS, w kontroli lotu – kilka automatycznych funkcji, jak podążanie za operatorem czy automatyczne śledzenie obiektu.

W Xiro Xplorer zastosowano 3 opcjonalne tryby lotu dostosowane do umiejętności operatora, które różnią się czułością sterowania.

Trzyosiowy gimbal, w który wyposażono dron, przystosowany został do użycia z kamerami GoPro.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki