Serwis dronów Xiro IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Uwaga! W tej chwili nie przyjmujemy dronów do serwisu. W bliskiej przyszłości to się zmieni. W tej chwili ledwo wyrabiamy się z robotą. Dziękujemy za zaufanie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14Serwis Dzielna 7a: 789 307 785, Serwis Plac Konstytucji 5: 511 951 838
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis dronów Xiro

Naprawiamy drony sygnowane marką Xiro. Proponujemy bezpłatna diagnozę i wycenę kosztów ewentualnego usunięcia uszkodzenia. W przypadku rezygnacji z naprawy zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów. Na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy gwarancji.

Marka Xiro utworzona została przez firmę Zero Tech, producenta dronów do zadań specjalnych.

Xiro Xplorer to dron do zastosowań rekreacyjnych. Wyposażony został w osadzoną na gimbalu kamerę rejestrującą obraz za pomocą matrycy 1 2/3 cala. Kontroler lotu posiada pokrętło regulujące nachylenie kamery, przycisk autostartu i autolądowania oraz włącznik funkcji IOC – wymuszający automatyczny powrót do miejsca startu. W nawigacji pomaga moduł GPS, w kontroli lotu – kilka automatycznych funkcji, jak podążanie za operatorem czy automatyczne śledzenie obiektu.

W Xiro Xplorer zastosowano 3 opcjonalne tryby lotu dostosowane do umiejętności operatora, które różnią się czułością sterowania.

Trzyosiowy gimbal, w który wyposażono dron, przystosowany został do użycia z kamerami GoPro.