Serwis dronów Walkera IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów Walkera

Serwisujemy drony Walkera, popularnego na świecie producenta kopterów, mającego w swej ofercie różnego rodzaju maszyny wielowirnikowe. Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów naprawy. Na ich podstawie zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszych działań naprawczych – w przypadku rezygnacji z serwisowania na tym etapie żadne opłaty nie są naliczane. Na wszelkie przeprowadzone prace serwisowe udzielamy gwarancji.

Walkera to producent dronów profesjonalnych i rekreacyjnych: głównie wyścigowych oraz do zastosowań fotograficznych i filmowych, bogato wyposażonych z zastosowaniem wielu zaawansowanych funkcji – np. trybu Follow Me czy lotów autonomicznych (waypoint).

Walkera QR X350 PRO

To model zaprojektowany z myślą o rekreacyjnym filmowaniu z powietrza. Kamera pokładowa HD iLook+, w którą można wyposażyć drona posiada wbudowany nadajnik obrazu (5,8GHz) i zamontowana jest na 3 osiowym gimbalu. Dron wyposażony został w kontroler lotu DEVO-M. Walkera QR X350 razem z aparaturą DEVO F7 umożliwia transmisję wideo wraz z podglądem. Tryb GPS ułatwia pilotaż, a tryb Hyper IOC pomaga w realizacji zadanych przez pilota manewrów.

Walkera Scout X4

To solidna konstrukcja przeznaczona do nagrywnia filmów. Dron wyposażony został w funkcję podążania za operatorem w określonej odległości i na zadanym pułapie, automatyczny powrót do miejsca startu po zakończeniu filmowania, funkcję krążenia nad obiektem. Ponadto na pokładzie znajduje się 3. osiowy gimbal zapewniający stabilny i precyzyjny obraz z kamery. Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera Devo F12E wyposażonego w 5. calowy monitor z możliwością transmisji obrazu z drona w czasie rzeczywistym oraz wyświetlania aktualnych parametrów lotu.

Walkera Voyager

Voyager to linia dronów przemysłowych projektowana do wykonywania zadań lotniczych w terenie.

Voyager 3 posiadał solidną konstrukcję, 3 osiowy gimbal pozwalający na wykonywanie ujęć 360 stopni i wiele funkcji ułatwiających rejestrację i sterowanie podczas lotu – automatyczny powrót w miejsce startu, lot wokół obiektu, podążanie za pilotem, automatyczny start i zawis.

Voyager 4 na swoim pokładzie zamontowaną miał kamerę wyposażoną w zoom optyczny.

Voyager 5 może być wyposażony w kamerę posiadającą 30. krotny zoom optyczny, kamerę termiczną lub rejestrującą obraz nocą bądź przy słabym świetle. Sygnał transmitowany może być z odległości nawet 10 km. Bateria o pojemności 4600 mAh generuje loty trwające nawet 41 minut. Silniki i konstrukcja statku pozwalają na operowanie dronem podczas wiatru dochodzącego do 10 m/s.

Walkera Furious

Modele należą do grupy dronów sportowych, bardzo popularnych konstrukcji walkera. Furious 320 jest wyścigowym dronem z kamerą pokładową (Full HD) i systemem umożliwiającym podgląd obrazu w czasie rzeczywistym. Furious 320 rozwija prędkość do 120 km/h, a jego konstrukcja pozwala na wykonywanie akrobacji (tryb akro). Wysoka prędkość drona jest efektem zastosowania silników bezszczotkowych (duży moment obrotowy) oraz zmiennego kąta natarcia łopat wirnika (pochylenie silników).

Walkera Runner 250 Advance

Jest to kolejny z dronów wyścigowych wyposażonych w 12. megapikselową kamerę transmitującą obraz w czasie rzeczywistym w jakości Full HD (60 klatek/s). Wydajne silniki bezszczotkowe rozpędzają drona do prędkości 40 km/h. Transmiter z anteną 5,8 GHz zapewnia łączność na odległość 1 km. Moduł GPS odpowiada za precyzyjną nawigację, zaś kontroler DEVO F12E pozwala na akrobatyczne sterowanie modelem.

Walkera Rodeo

To seria dronów wyścigowych (Rodeo F110, Rodeo F150). Na wyposażeniu tych dronów znalazły się m.in.: kontroler lotu z możliwością aktualizacji oprogramowania (F3), silniki bezszczotkowe oraz kamera HD FPV 600TVL.

Walkera F 210

To kolejny z dronów wyścigowych. Model bardziej zaawansowany od konstrukcji serii Rodeo. Wyposażony został w oświetlenie oraz kamerę HD z systemem NightVision, umożliwiające loty po zmroku. Transmisja lotu odbywa się w czasie rzeczywistym. Specjalne osłony większości podzespołów czynią go bardziej odpornym na upadki, nieudane lądowania i kolizje.

Walkera Tali H500

Tali H500 to hexacopter wyposażony w chowane podwozie umożliwiające filmowanie w pełnym obrocie i szybko ładujące się baterie pozwalające na 25. minutowe loty. W przypadku wyczerpania akumulatora następuje automatyczne lądowanie drona. Kontroler urządzenia posiada przycisk powrotu do miejsca startu. W przypadku utraty zasięgu powrót statku następuje automatycznie. Kamera zawieszona jest na gimbalu G-3D stabilizującym obraz w trzech płaszczyznach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki