Serwis dronów PowerVision IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów PowerVision

Serwisujemy drony PowerVision – firmy powołanej do życia w 2009 roku celem działań w segmencie technologii, produktów i usług związanych z branżą UAV (unmanned aerial vehicle). Marka specjalizuje się w badaniach i produkcji bezzałogowych pojazdów, wielofunkcyjnych robotów konsumenckich, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów ewentualnej naprawy – w przypadku rezygnacji z naprawy żadne opłaty nie są naliczane. Na wykonane czynności serwisowe udzielamy gwarancji.

W segmencie dronów PowerVision oferuje zaawansowane technologicznie konstrukcje projektowane z myślą realizacji różnorodnych zadań w trudnym terenie – rejestracji wideo, monitoringu, inspekcjach linii energetycznych, pomiarów geodezyjnych, zabiegów związanych z ochroną roślin oraz misji ratowniczych i transportowych.

Urządzenia wyposażone są w wiele funkcji i rozwiązań technologicznych ułatwiających wykonywanie zadań, jak np. autorski czterordzeniowy wirnik UAV PowerQuad, konstrukcje zaprojektowane z nylonowych materiałów kompozytowych i stopów aluminium o dużej wytrzymałości, w pełni automatyczne procesy startu i lądowania, a także różne tryby wykonywania zadań w terenie.

Urządzenia tej marki przystosowane są do pracy w trudnych warunkach klimatycznych: podczas wiatru i niewielkich opadów deszczu lub śniegu, w szerokim zakresie temperatur (-10 +40°C).

Wśród obsługiwanych przez nasz serwis modeli znajdują się: PowerEye, PowerQuad I i PowerQuad II.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki