Serwis dronów Multirotor IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Uwaga! W tej chwili nie przyjmujemy dronów do serwisu. W bliskiej przyszłości to się zmieni. W tej chwili ledwo wyrabiamy się z robotą. Dziękujemy za zaufanie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis dronów Multirotor

Serwisujemy bezzałogowe statki powietrzne (UAV) niemieckiego producenta Multirotor.

Multirotor oferuje zaawansowane technologicznie profesjonalne drony przeznaczone do zadań specjalnych w wielu różnych dziedzinach (w zależności od zastosowanego wyposażenia):

  • Geodezja i kartografia – dron umożliwia tworzenie dokumentacji fotograficznej w celu uzyskania fotomap terenu, numerycznych modeli obszaru itp. W wykonywaniu zadań pomocne stają się udostępnione aplikacje: Multirotor Ground Station oraz GeoMap Win 3.4.
  • Rolnictwo – szacowanie stanu wegetacji upraw, szkód spowodowanych klęskami żywiołowymi itp.
  • Monitoring i nadzór – dzięki autopilotowi i systemowi wyznaczania zadań, drony Multirotor mogą wykonywać misje autonomiczne w terenie i w zamkniętej przestrzeni (hale fabryczne).
  • Inspekcje obiektów technicznych - monitoring obiektów trudno dostępnych, tworzenie dokumentacji fotograficznej, inspekcji paneli fotowoltanicznych z zastosowaniem kamer termowizyjnych.

Drony Multirotor mogą być wyposażone w różnego rodzaju kamery (termowizyjne i multispektralne) oraz czujniki obrazu (LIDAR, czujniki parametrów środowiskowych oraz skażeń), posiadają funkcje autostartu i autolądowania, możliwość nawigacji w waypointach (WPN), zdublowane systemy kontrolera lotu na wypadek wystąpienia awarii, możliwość współpracy z Google Earth, system rejestrujący metadane, a także system wyświetlający w trakcie lotu pozycję drona na mapie.

Wśród serwisowanych przez nas konstrukcji znajdują się: Multirotor G4 (Eagle, Surveying-Robot, Skycrane, Blackbird SR) oraz Trimble ZX5.

Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów usunięcia usterki – w przypadku rezygnacji z naprawy zleceniodawca nie ponosi żadnych kosztów. Na wszystkie działania serwisowe udzielamy gwarancji.