Serwis dronów GoPro IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Uwaga! W tej chwili nie przyjmujemy dronów do serwisu. W bliskiej przyszłości to się zmieni. W tej chwili ledwo wyrabiamy się z robotą. Dziękujemy za zaufanie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis dronów GoPro

Serwisujemy drony marki GoPro. Naprawy dokonujemy na podstawie decyzji zleceniodawcy wydanej w oparciu o naszą bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów usunięcia awarii. W przypadku rezygnacji z naprawy żadne opłaty nie są naliczane. Na wszelkie działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

GoPro Karma jest pierwszym dronem wyprodukowanym przez GoPro, lidera w segmencie kamer sportowych. Urządzenie przystosowane zostało do współpracy z kamerami HERO – trzyosiowy zdejmowany gimbal pozwala także na filmowanie za pomocą gripa – wszystko w celu uzyskania takiego samego charakteru obrazu zarówno z powietrza, jak i z ziemi.

GoPro Karma wyposażony został w funkcję Passenger App, aplikację dzięki której cztery osoby mogą obserwować obraz z drona wyświetlany na ich własnych urządzeniach mobilnych.

Dron posiada 4 tryby filmowania usprawniające i ułatwiające rejestracje materiału wideo:

  • Orbit – dron porusza się wokół wskazanego obiektu.
  • Cable Cam – dron porusza się wzdłuż wyznaczonej wcześniej przez pilota trasy.
  • Dronie – możliwość wykonania selfie za pomocą drona.
  • Reveal – zaprogramowany ruch drona w kierunku zadanego obiektu wraz ze stopniowym podnoszeniem kamery.