Serwis dronów Dji IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów Dji

Serwisujemy wszystkie modele dronów produkowane przez firmę Dji - Phantom, Spark, Mavic, Inspire, Matrice. Oferujemy bezpłatną diagnozę usterki i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Na podstawie tych informacji zleceniodawca podejmuje decyzję odnośnie dalszych czynności naprawczych. W przypadku rezygnacji z naprawy żadne opłaty nie są przez serwis naliczane. Na wszelkie przeprowadzone prace serwisowe zawsze udzielamy stosownej gwarancji.

Firma Dji powstała w roku 2006 i bardzo szybko stała się liderem w produkcji bezzałogowych statków powietrznych. Projektowane przez nią urządzenia to solidne i łatwe w obsłudze maszyny. Dji posiada bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę produktów – od modeli profesjonalnych do konstrukcji rekreacyjnych i hobbystycznych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z dronami Dji zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Na pokładach dronów sygnowanych tą marką zastosowano szereg nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych i funkcji wpływających na jakość lotu i obsługi urządzenia, a także wykonywania powierzonych im zadań.

Dji Spark

To lekka i niewielkich rozmiarów konstrukcja, wyposażona w kamerę rejestrującą obraz Full HD (12. megapikselowa matryca wielkości 1/2.3") z szybkością 30 klatek/s. Dwuosiowy mechaniczny gimbal ma zapewnić dostateczną stabilizacje obrazu, a jakość ujęć gwarantuje szeroki (25 mm) i jasny (f2.6) obiektyw. W celu „uatrakcyjnienia” wykonywanych zdjęć zastosowano dwa tryby fotografowania: Pano (obraz panoramiczny) i Shallow Focus, rozmywający obraz na krawędziach powodując dodanie głębi.

Zaimplementowany tryb Quick Launch pozwala na start z reki po rozpoznaniu twarzy, Simple Control - sterowanie przy użyciu gestów, Active Track, automatyczne podążanie za poruszającym się obiektem, Quick Shot – zestaw automatycznych ujęć filmowych.

Spark wyposażono w tryb automatycznego powrotu i czujniki optyczne w celu omijania przeszkody. Czujnik pozycjonowania VPS uniemożliwia lądowanie w miejscy stanowiącym zagrożenie dla drona (powierzchnia wody).

Dji Mavic Pro

Mavic Pro jest kompaktową konstrukcją posiadającą na pokładzie kamerę rejestrującą obraz w jakości 4K. Według producenta dron może przebywać w powietrzu do 27. minut, a zastosowany profil śmigła czyni go stabilnym i cichym.

Technologia transmisji OcuSync pozwala na loty na odległość 3,5 km oraz streaming obrazu w jakości Full HD.

Technologia FlightAutonomy pozwala na wykrycie przeszkody do 15 m, co umożliwia loty z dużymi prędkościami. Technologia ta pozwala także na automatyczne lądowanie w miejscy startu.

Technologia ActiveTrack umożliwia automatyczne śledzenie obiektu wraz z rejestracją wideo.

Mavic Pro może być obsługiwany za pomocą gestów, podążać w stronę punktu wskazanego na ekranie oraz utrzymywać automatycznie wysokość w czasie lotu w terenie pagórkowatym.

Dji Phantom

Linia Phantom to zaawansowane technologicznie obiekty - konstrukcja wykonana ze stopu tytanu i magnezu (wersja 4 Pro), podwójne sensory wizyjne (przód i tył), wielokierunkowe systemy wykrywania i omijania przeszkód (system FlightAutonomy), kamera 20 megapikseli rejestrująca obraz w jakości 4K z szybkością 60 klatek/s. System transmisji obrazu Lightbridge HD realizuje przekaz filmowy do 7 km W jakości HD.

Możliwość wyboru częstotliwości transmisji (2,4GHz/5,8GHz) pozwala na unikanie zakłóceń i opóźnień w przekazywaniu sygnału podczas lotu – system Time Division Multiplexing analizuje poziomy sygnału i wybiera częstotliwość o niższym poziomie zakłóceń.

Tryb Draw pozwala na wybór trasy lotu poprzez jej narysowanie na ekranie.

W Trybie Free – Dron kamera pokładowa może być zwrócona w dowolnym kierunku (w trybie Standard kamera zwrócona w kierunku lotu).

Tryb ActiveTrack umożliwia śledzenie i filmowanie poruszających się obiektów.

Funkcja TapFly to możliwość skierowania drona w dowolne miejsce poprzez wskazanie tego punktu na monitorze za pomocą pojedynczego dotknięcia.

Tryb Return to Home jest funkcją pozwalającą na powrót do miejsca startu poprzez wybór najbardziej optymalnej trasy.

Obsługę drona ułatwia system analizy lądowiska w celu uniknięcia posadzenia maszyny w warunkach nieodpowiednich dla bezpieczeństwa urządzenia oraz możliwość sterowania za pomocą gestów. 

Dji Inspire

Linia Inspire to bogato wyposażone urządzenia zaprojektowane z przeznaczeniem do rejestrowania profesjonalnej jakości obrazu. System przetwarzania obrazu CineCore2.0 umożliwia nagrywanie filmów w jakości 5.2K w wielu formatach (m.in. CinemaDNG, Apple ProRes).

Zainstalowany na pokładzie system grzewczy umożliwia pracę dronem nawet w niskich temperaturach, a dzięki wykorzystaniu śmigieł przystosowanych do lotów na dużych wysokościach pracę nawet do 5000 m n.p.m.

System wykrywania przeszkód do 30 metrów umożliwia loty z prędkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren podczas lotów w zamkniętych pomieszczeniach co stanowi dodatkowe zabezpieczenia podczas poruszania się drona w trudnym terenie.

Tryb śledzenia obiektu Spotlight Pro umożliwia wykonanie zaawansowanych ujęć bez koniecznej obecności samodzielnego operatora kamery.

W modelu „2” zastosowano podwójne jednostki najbardziej newralgicznych modułów (barometr, układ zasilania, system napędowy, układ nawigacji inercyjnej IMU), co oznacza zwiększone bezpieczeństwo sprowadzenia jednostki na ziemię podczas awarii jednego ze zdublowanych układów.

Dji Matrice

To seria profesjonalnych statków powietrznych projektowana z myślą o wykonywaniu działań inspekcyjnych związanych np. z kontrolą turbin wiatrowych, linii wysokiego napięcia, mostów, platform wiertniczych, paneli słonecznych, obiektów telekomunikacyjnych, placów budowy, rolniczych areałów, jak również w operacjach związanych z dziedziną poszukiwań i ratownictwa. Dji Matrice to wytrzymałe i mocne konstrukcje – wudajne silniki i 17. calowe śmigła zapewniają stabilny lot nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych (silne wiatry), a podgrzewane akumulatory umożliwiają pracę podczas ujemnych temperatur.

Matrice posiada specjalne tryby lotu:

  • Activetrack – pozwala na śledzenie poruszających się obiektów.
  • Point of Interest – pozwala na krążenie wokół obiektu w celu gromadzenia danych.
  • Tryb Spotlight – blokuje kamerę na wybranym obiekcie.
  • Tripod – ułatwia manewrowanie w wąskich, trudnych do nawigacji przestrzeniach.

Matrice wyposażony został w system czujników lotu (przód, dół, góra) wykrywających przeszkody napotykane w torze poruszającego się drona. W celu podniesienia bezpieczeństwa, na pokładzie serii M200 zainstalowano odbiornik ADS-B, dostarczający informacji o znajdujących się w pobliżu innych obiektach latających.

Dji Agras Agras MG-1 jest oktokopterem zaprojektowanym do oprysku pól płynnymi nawozami lub środkami ochrony roślin. Na swój pokład może zabrać 10 kg płynnego ładunku. Specjalny system dostosowuje stopień rozpylenia w zależności od szybkości lotu, gwarantując równomierne pokrycie całego areału. W celu zabezpieczenia przed kurzem i pyłem, korpus drona został specjalnie uszczelniony, a system chłodzenia wyposażony w potrójny system filtrów. Precyzję i optymalizację oprysku zapewniają specjalne dysze dostosowywane do rodzaju płynu. Dron automatycznie notuje współrzędne swego lotu, dzięki czemu przerwana praca (brak oprysku, wyczerpanie akumulatorów) może zostać wznowiona w tym samym miejscu. Agras MG-1 posiada inteligentny system śledzenia terenu – dron analizuje powierzchnię uprawy, utrzymując stałą wysokość i gęstość oprysku na nierównym terenie.

System transmisji sygnału Lightbridge 2 zapewnia minimalne opóźnienie sygnału i wyjątkowo płynne sterowanie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki