Serwis dronów 3DR IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis dronów 3DR

Serwisujemy drony amerykańskiej firmy 3D Robotics, pioniera w branży projektowania bezzałogowych obiektów latających. Doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów jest gwarantem skutecznego i rzetelnie przeprowadzonego procesu naprawczego. Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. W przypadku rezygnacji z naprawy nie naliczamy żadnych opłat. Na wszystkie działania serwisowe udzielamy gwarancji.

3DR powstała w 2012 roku, a ich pierwszymi fabrycznymi produktami były model IRIS oraz IRIS+, łatwe w obsłudze drony, wyposażony w szereg automatycznych funkcji, jak np. tryb 3PV Follow Me – pozwalający na śledzenie operatora z zadanej przez niego odległości. Za pomocą specjalnej aplikacji można było także na ekranie urządzenia mobilnego wytyczyć trasę lotu drona i miejsce lądowania, z zachowaniem podglądu wybranego obszaru (Region of Interest). Dron był przystosowany do wykorzystania kamer GoPro.

W roku 2015 na rynku pojawił się model Solo – nazwa sugerowała możliwość samodzielnego operowania urządzeniem w sytuacjach, w których do tej pory sterowanie dronem wymagało dwóch operatorów (lot/filmowanie). Zadanie to ułatwiają liczne inteligentne tryby, w które wyposażone zostało urządzenie. 3DR Solo, podobnie jak jego poprzednik, zaprojektowany został do współpracy z kamerami GoPro HERO 3,3+ oraz HERO 4. Solo to projekt otwarty: dron wyposażono w wolne porty (z myślą o jego rozbudowie) oraz oprogramowanie Open Source, celem łatwego dopasowania go do własnych preferencji. Sterowanie dronem odbywa się poprzez kontroler radiowy z wbudowanym ekranem, na którym wyświetlane są zdjęcia z kamery pokładowej oraz parametry lotu. W modelu Solo pojawił się po raz pierwszy przycisk „Pause” zamrażający drona w powietrzu w sytuacjach awaryjnych. Po raz pierwszy pojawił się także 3. osiowy stabilizator (gimbal) do kamer opracowany wraz z firmą GoPro, zapewniający dostęp do wszystkich funkcji i trybów kamery, pełną kontrolę nad jej ruchami oraz możliwość transmisji wideo w jakości HD na odległość ponad 1 km. Inteligentny system zasilania sygnalizuje poziom naładowania akumulatora umożliwiający powrót drona, a w wypadku osiągnięcia granicy, automatyczne skierowanie statku do miejsca startu oraz bezpieczne lądowanie. Solo wyposażony został w kontroler lotu PIXHAWK 2 i dwa komputery (dron/kontroler) utrzymujące łączność dzięki WiFi, co pozwoliło na autonomiczne loty i pierwszą na świecie transmisję obrazu w jakości HD. Rolą kontrolera jest także zapis i przechowywania wszystkich parametrów lotu. W celu zapewnienia stabilnego lotu podczas pracy kamery, 3DR Solo posiada kilka automatycznych trybów pracy:

  • Multi Point Cable Cam – automatyczne i płynne prowadzenie kamery między dowolnie wskazanymi punktami z możliwością ingerencji i manualnej zmiany ujęcia.
  • Orbit – automatyczny lot wokół wskazanego celu/obiektu z możliwością modyfikacji pułapu, prędkości lotu i odległości od wybranego punktu.
  • Selfie - automatyczny lot wahadłowy (zbliżenie/oddalenie) nad wybranym uprzednio kadrem.
  • Follow Me – tryb automatycznego śledzenia operatora z ustalonej odległości i pułapu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki