Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Tannoy

Serwisujemy legendarne zespoły głośnikowe sygnowane marką Tannoy – szkockiego producenta realizującego od wielu dziesięcioleci ideę czystej reprodukcji dźwięku, autora technologii Dual Concentric – bardziej rzeczywistego dźwięku o wyjątkowym balansie tonalnym i ogromnej przejrzystości przestrzeni muzycznej – oraz jej pochodnych, łączących płynną emisję dźwięku z właściwościami symetrycznej dyspersji punktowego napędu źródłowego. Idea ta oznacza emisję wysokich i niskich częstotliwości z napędów rozmieszczonych w jednej osi. Dźwięk rozchodzi się z tego samego punktu, co zapewnia taką samą dyspersję w obu płaszczyznach: wertykalnej i horyzontalnej. Owocuje to znakomitymi odsłuchowymi osiągami pozaosiowymi.

Wszelkie prace serwisowe przeprowadza doświadczony zespół serwisantów – melomanów i audiofilii, dokonując po każdej naprawie odpowiednich testów odsłuchowych.