Serwis ProAc IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14Serwis Dzielna 7a: 789 307 785, Serwis Plac Konstytucji 5: 511 951 838
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Serwis ProAc

ProAc jest high-endowym producentem zespołów głośnikowych. To wyjątkowe konstrukcje w całości wykonywane ręcznie z najlepszej jakości materiałów (z użyciem litego drewna włącznie). Nie znajdziemy tam żadnych „tanich” głośników o podbitej barwie. Za całość projektu odpowiada tutaj Stewart Tyler: on decyduje o wyglądzie przetworników, schemacie zwrotnic i całej konfiguracji kolumny.

Serwisując tego typu obiekty należy być szczególnie ostrożnym i wyczulonym w przypadku niemal każdego dotknięcia wnętrza urządzenia.

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.